Zoekresultaten "701 434 002"
Met pakkingen
| Hoogte [mm] | 86 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
Verzahnt, Hydraulisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links
| Diameter ingangssteel [mm] | 17 |
| Diameter steun [mm] | 17 |
| Connector Lengte [mm] | 35 |
| Aantal tanden | 54 |
| Aansluittechniek | Verzahnt |
| Totale lengte [mm] | 990 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Componentennummer | BSG 15-360-002 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 235 |
M12 x 1,25, Staafgloeibougie
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -53%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 78 |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -26%
Silicoon, Met kabel, Met krimp-knijpverbinder, Met pakkingen
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Materiaal | Silicoon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder, Met pakkingen |
| Aantal contacten | 6 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 1 |
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,40 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,90 |
| Nettogewicht [g] | 287 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 94,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -42%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -14%
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -14%
M12X1,25, PIN
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 75,5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 12 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, ZF
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | ZF |
| Let op technische data |
- -14%
Opschroeffilter
| Gewicht [kg] | 0,404 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Let op de serviceinformatie |
- -19%
Aluminium, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Koelmiddel | R 134a |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 10,5 |
| Ingangsdiameter 2 [mm] | 14,6 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 11,8 |
| Uitgangsdiameter 2 [mm] | 17,7 |
- -13%
Aluminium, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Koelmiddel | R 134a |
| Ingangsdiameter 1 [mm] | 8,7 |
| Ingangsdiameter 2 [mm] | 14,7 |
| Uitgangsdiameter 1 [mm] | 11,9 |
| Uitgangsdiameter 2 [mm] | 17,8 |
- -13%
E9-90R-01.116/2647
| Breedte [mm] | 42 |
| Controleteken | E9-90R-01.116/2647 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 230 |
- -56%
Opschroeffilter, 3/4-16, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -59%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 61 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -28%
Zonder toebehoren, Zonder automatische bijstelling, Met handremhefboom
| Gewicht [kg] | 1,87 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Wrijvingsvlakbreedte (mm) | 40 |
| Breedte [mm] | 42 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Dikte [mm] | 7 |
| Afstelling | Zonder automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 229 |
- -52%
Wit, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Wit |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -67%
Zonder toebehoren, Zonder automatische bijstelling, Met handremhefboom
| Gewicht [kg] | 1,87 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Wrijvingsvlakbreedte (mm) | 40 |
| Breedte [mm] | 42 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Dikte [mm] | 7 |
| Afstelling | Zonder automatische bijstelling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 229 |