Zoekresultaten "701 444 001"
Pijpfilter
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Lengte [mm] | 162 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,2 |
| Nettogewicht [g] | 150 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,60 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 54,5 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 7,9 |
| Hoogte [mm] | 153,6 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met buitendraad, Met binnendraad, M10x1
| Lengte [mm] | 390 |
| Draadtype | Met buitendraad, Met binnendraad |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
- -32%
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorfilter, BSG 65-130-004
| Filter type | Voorfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Componentennummer | BSG 65-130-004 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, BSG 90-130-007
| Totale lengte [mm] | 162 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Componentennummer | BSG 90-130-007 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driedelig, 20.2x22.1, met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 26 |
| Spiebaan | 20.2x22.1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 180 |
| Koppelingsvoering buitendiameter 1 [mm] | 180 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, voor voertuigen met brandstofretoursysteem
| Diameter 2 [mm] | 8 |
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Brandstofuitvoering | Voor voertuigen met brandstofretoursysteem |
| Buitendraad 2 [mm] | 8 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met druklager
| Diameter [mm] | 170 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met druklager
| Diameter [mm] | 180 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 25, 74 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 74 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Uitlaatdiameter [mm] | 7,9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 7,9 |
| Hoogte [mm] | 163 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1 Int SF, M10x1
| Lengte [mm] | 470 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10x1 Int SF |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
- -47%
Vooras rechts, M10x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 89 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 82 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 56,5 |
- -32%
M5, M12x1.25
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
- -24%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 164 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
- -38%
M12 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,0 |
| Totale lengte [mm] | 65,5 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -29%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 162 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 56 |
- -14%
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 76,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
Pijpfilter
| Diameter 4 [mm] | 8 |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -12%
| Diameter 4 [mm] | 8 |
| Diameter 3 [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 153 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
- -10%
IN 7,9mm / OUT 7,9mm, Pijpfilter, Benzine-injectie
| Aansluittechniek | IN 7,9mm / OUT 7,9mm |
| Filter type | Pijpfilter |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
- -72%
Zak, M 10X1, F 10X1
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22 |
| Bundeltype | Zak |
| Gewicht [kg] | 0,089 |
| Lengte [mm] | 466 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F 10X1 |
- -28%
21,91 x 20, Met koppelingdrukplaat, voor voertuigen met versnellingspook, Met druklager
| Gewicht [kg] | 3,3 |
| Aantal tanden | 26 |
| Spiebaan | 21,91 x 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager, Met koppelingsplaat |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 180 |
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 61 |
| Hoogte [mm] | 162 |
- -37%