Zoekresultaten "701 722 001"
Electrisch, Met pakkingen, Ovaal
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, Electrisch, Met electro, Zonder kabel
| Materiaal | Staal |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met electro, Zonder kabel, Zonder onderdruk-Bypass, Regelaar/Software moet NIET zoeken/worden geupdate, Met sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Hoekig, blauw
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -60%
Met afsluitstop
| Aantal tanden | 128 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Aantal riemen | 1 |
| Voor losse onderdelen, zie stuklijst | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afsluitstop |
| Aantal rollen | 3 |
- -60%
Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate, Met pakking, Electrisch, Magneetklep
| Aantal belegde polen | 5 |
| Nieuw onderdeel | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Magneetklep |
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met kegelvormige zitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met kegelvormige zitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
| Technisch informatienummer | 14 K-6 DU |
- -53%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -21%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -53%
Silicoon, Met kabel, Met krimp-knijpverbinder, Met pakkingen
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Materiaal | Silicoon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder, Met pakkingen |
| Aantal contacten | 6 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 1 |
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,80 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,8 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,50 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 80,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -42%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 17,5 |
- -28%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -14%
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -14%
83.653AS, GENUINE
| Alternatief artikel | 83.653AS |
| Voor OE nummer | 093161069 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor artikelnummer | 83.653 |
OE EQUIVALENT, 83.653AS
| Alternatief artikel | 83.653 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 83.653AS |
Vooras
| Gewicht [g] | 75 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Voor OE nummer | 8200722794 |
- -65%
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -28%
Wit, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Wit |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -67%
Electrisch, Met pakking, Magneetklep
| Aantal belegde polen | 5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Ventieltype | Magneetklep |
| Aantal contacten | 6 |
- -67%
13 0C 121 31R, Incl. spanrol, Incl. geleiderol, Met schroeven
| Aantal tanden | 128 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Voor OE nummer | 13 0C 121 31R |
| Aggregaat/rol | Incl. spanrol, Incl. geleiderol |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Let op de serviceinformatie |
- -44%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -25%
Opschroeffilter, 3/4-16, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -59%
Opschroeffilter
| Gewicht [kg] | 0,404 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Let op de serviceinformatie |
- -19%
Met pakking
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal aansluitingen | 5 |
- -60%
Blauw
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
- -53%