Zoekresultaten "701 788 001"
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24, 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 20, 64 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met klemmen, Turobolader naar inlaatspruitstuk
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Binnendiameter1 [mm] | 41 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 50 |
| Turboladerleiding | Turobolader naar inlaatspruitstuk |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, M10x1,5
| Min. lengte [mm] | 922 |
| Artikelnummer paar | 180786 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 88,9 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 82,3 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Voor OE nummer | 6238927 |
| Aantal contacten | 3 |
| Druk van [kPA] | 15 |
| Druk tot [kPA] | 100 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder ingebouwde luchttemperatuursensor
| Meetbereik tot [kPa] | 102,0 |
| Meetbereik van [kPa] | 15,0 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde luchttemperatuursensor |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 395 |
| Lengte [mm] | 321 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 42 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
- -79%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24, 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inlaatzijde, zwart
| Buitendiameter [mm] | 49,5 |
| Inbouwplaats | Inlaatzijde |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter1 [mm] | 40,5 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,0 |
| Totale lengte [mm] | 79,0 |
- -33%
Handgeschakeld
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Aanvullende informatie | LuK DMF |
- -37%
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, Luchtfilterbehuizing, met klemmen, Voorgevormde slang
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Luchtfilterbehuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
- -61%
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Electrisch-pneumatisch, 1446 600 QAA, 44 06 482
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Voor OE nummer | 1446 600 QAA, 44 06 482, 8200 762 162 |
| Ventieltype | Magneetklep |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -65%
Met tandwiel, Aluminium
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Aantal tanden | 20 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met tandwiel |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
- -63%
7700 706 876, 62 38 927, 1920 FC
| Voor OE nummer | 7700 706 876, 62 38 927, 1920 FC, 12569240 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -64%
| Uitgangsspanning tot [V] | 4,958 |
| Uitgangsspanning van [V] | 0,261 |
| Druk van [kPA] | 15 |
| Druk tot [kPA] | 102 |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 44 |
| Aantal contacten | 3 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Silicoon, Met kabel, Met krimp-knijpverbinder, Met pakkingen
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Materiaal | Silicoon |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimp-knijpverbinder, Met pakkingen |
| Aantal contacten | 6 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Kabeldoorsnede [mm²] | 1 |
Vooras rechts, M10x1,5
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Buitenvertanding wiel zijde | 36 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Aslichaamdiameter wielzijdig [mm] | 89 |
| Aslichaamdiameter aandrijfkant [mm | 82 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,5 |
| Diameter o-ring [mm] | 56,5 |
- -32%
M12x1.25, M5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M5, M12x1.25
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
- -24%
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -41%
M12 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,0 |
| Totale lengte [mm] | 65,5 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -29%
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,5 |
| Totale lengte [mm] | 70,0 |
- -29%