Zoekresultaten "7010"
Electrisch, Omschakelklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Omschakelklep |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -3%
Electrisch, Omschakelklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Omschakelklep |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -17%
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sluiter, M 22 x 1,5, Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Schakelpunt van [°C] | 77 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, grijs
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Doorsnede [mm²] | 0,75 |
| Aantal contacten | 2 |
| Lengte [m] | 1200 |
| Kleur | Zwart, grijs |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Antibacterieel, Met anti-allergische werking, Met schimmelwerende werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol
| Chemische eigenschappen | Antibacterieel |
| Filter type | Met anti-allergische werking, Met schimmelwerende werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol |
| Lengte [mm] | 296 |
| Breedte [mm] | 211 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Aantal | 1 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 88 |
| Schakelpunt tot [°C] | 79 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
70076A2, Electrisch, Diesel, GENUINE
| Alternatief artikel | 70076A2 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Diesel |
| Aantal [l/h] | 75 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
70477A2, 70108AS, Electrisch
| Alternatief artikel | 70477A2, 70108AS |
| Bedrijfsdruk [bar] | 1,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Brandstoftype | Diesel |
| Aantal [l/h] | 155 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
70109A2, Electrisch, multi point Injectie, GENUINE
| Alternatief artikel | 70109A2 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 3,5 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 135 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Bovenaan, Achteras links, Staal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Achteras links |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met rubberladers |
| Artikelnummer paar | 33 10 7009 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Monopomp
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Pomp soort | Monopomp |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Achter, Links, Vooras onderaan
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Achter, Links, Vooras onderaan |
| Materiaal | Staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, Met lager |
| Artikelnummer paar | 30 92 7012 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Tandheugel-stuurhuis, voor voertuigen met stuur links, met spoorstang
| Totale lengte [mm] | 1070 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Stuurhuissoort | Tandheugel-stuurhuis |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Sturen | Met spoorstang |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 129 |
| Lengte [mm] | 1032 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Claxons, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 32 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Claxons |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -11%
DORPEL RECHTS Voor wagens met schuifdeur
| Inbouwplaats | Rechts |
| Sectie | Buitenste deel |
| Reparatiepaneel | Reparatiepaneel |
| Uitvoering | Voor voertuigen met schuifdeur |
| Artikelnummer paar | 1610101 |
| Aantal portieren | 2 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor motoren met dubbelmassavliegwiel, Incl schroefset
| Gewicht [kg] | 12,74 |
| Draaimoment [Nm] | 60 |
| Diameter [mm] | 240 |
| Motoruitvoering | Voor motoren met dubbelmassavliegwiel |
| Buitendiameter [mm] | 288 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Incl schroefset |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Voor vliegwiel diepte [mm] | 57,20 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor motoren met dubbelmassavliegwiel
| Gewicht [kg] | 16,15 |
| Motoruitvoering | Voor motoren met dubbelmassavliegwiel |
| Aantal gaten voor montage | 8 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, voor motoren met dubbelmassavliegwiel, Met koppelingsplaat
| Gewicht [kg] | 18,83 |
| Voorspankracht [N] | 8200 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Motoruitvoering | Voor motoren met dubbelmassavliegwiel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met koppelingsplaat, Zonder slotschroefset, Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 241 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, voor motoren met dubbelmassavliegwiel, Speciaal gereedschap voor montage is niet noodzakelijk
| Gewicht [kg] | 18,84 |
| Voorspankracht [N] | 8200 |
| Aantal tanden | 26 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Motoruitvoering | Voor motoren met dubbelmassavliegwiel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage is niet noodzakelijk, Met koppelingsplaat, Zonder slotschroefset, Incl schroefset, Met vliegwiel |
| Nieuw onderdeel | |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 241 |
- -11%
PTFE-coating (polytetrafluorethyleen), Met trapeziumvormig tandprofiel
| Oppervlakte | PTFE-coating (polytetrafluorethyleen) |
| Aantal tanden | 190 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Riem, snaar | Met trapeziumvormig tandprofiel |
| Let op de serviceinformatie |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf, re 10
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 75 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 10 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Breedte [mm] | 31 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Nieuwe uitvoering | |
| Breedte rollencontactvlak [mm] | 29 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW20TT, 101-000-006AF, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-006AF |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
WF20TT, Thread M4, M14x1.25
| Alternatief artikel | WF20TT |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 9807656917 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Thread M4 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IWF20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IWF20 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Omschakelklep, Impulsklep
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Omschakelklep, Impulsklep |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Links
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Links |
| Voor OE nummer | 53126888 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.