×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "702 146 001"
81 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 702 146 001×
Hoofdkoppelingscilinder Topran 501 208
501 208
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Zuigerdiameter [mm] | 19,1 |
€ 136,10
€ 46,27
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Swag 33 10 3165
M18 x 1,5, Verwarmd, 1 041 245
33 10 3165
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1 041 245 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 81,72
€ 44,95
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADBP700032
M18 x 1,5, Verwarmd, 1 041 245
ADBP700032
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1 041 245 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
€ 81,72
€ 44,95
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z42
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z42
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-5 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 5,02
€ 3,62
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z11
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
Z11
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
€ 4,53
€ 3,25
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Hoofdkoppelingscilinder Valeo 874655
KG190059.0.1, Kunststof
874655
| Voor fabrikantnummer | KG190059.0.1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 19,1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
€ 85,91
€ 85,91
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Fispa 90085
90312A2, GENUINE, Verwarmd
90085
| Alternatief artikel | 90312A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
€ 164,56
€ 138,23
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Fispa 90101
90101A2, Verwarmd, 68295075AA, GENUINE
90101
| Alternatief artikel | 90101A2 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 68295075AA |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Kwaliteit | GENUINE |
€ 124,63
€ 104,69
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor Fispa 970005
Ultrasone sensor, Voor, Achter, 66 20 6 935 597
970005
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor, Achter |
| Voor OE nummer | 66 20 6 935 597 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 38,02
€ 38,02
Tijdelijk uitverkocht
Hoofdkoppelingscilinder FTE 2104119
KG190059.0.1, Kunststof, voor voertuigen met stuur links
2104119
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Voor fabrikantnummer | KG190059.0.1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 19,1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
€ 107,41
€ 107,41
Tijdelijk uitverkocht
Hoofdkoppelingscilinder FTE 2106819
KG190077.4.12, Kunststof
2106819
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Voor fabrikantnummer | KG190077.4.12 |
| Slag [mm] | 32 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 19 |
| Materiaal | Kunststof |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
€ 137,08
€ 137,08
Tijdelijk uitverkocht
Hoofdkoppelingscilinder Ferodo FHC5071
Doos, Gietijzer
FHC5071
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,7 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 0,48 |
| Materiaal | Gietijzer |
| Diameter [mm] | 19,1 |
€ 125,30
€ 82,69
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Hoofdkoppelingscilinder Ferodo FHC5236
Doos, Aluminium, 12 x 9, FTE
FHC5236
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,7 |
| Bundeltype | Doos |
| Materiaal | Aluminium |
| Schroefdraadmaat | 12 x 9 |
| Remsysteem | FTE |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 50 |
| Gatdiameter [mm] | 19 |
€ 172,67
€ 103,60
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
€ 94,19
€ 94,19
Tijdelijk uitverkocht
€ 167,86
€ 132,62
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893051
M 18x1,5
0893051
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 183,92
€ 183,92
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893052
Regelsonde, M 18x1,5
0893052
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 400 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 159,16
€ 159,16
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893061
M 18x1,5
0893061
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 212,66
€ 212,66
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893483
0893483
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 193,90
€ 193,90
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893537
0893537
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 171,26
€ 171,26
Tijdelijk uitverkocht
€ 235,95
€ 158,09
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
€ 66,47
€ 37,22
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor Herth+Buss Elparts 70699121
Ultrasone sensor, voor en achter, zwart, Met pakking
70699121
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Vorm | Haaks |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
€ 130,57
€ 37,86
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 91735
Sprongsonde, Verwarmd
91735
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 720 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 88,78
€ 75,46
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
€ 0,86
€ 0,30
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00395
Met siliconenisolatie, zwart, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00395
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 635 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 665 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 100,28
€ 100,28
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Dt Spare Parts 12.27040
Regelsonde, 2 jaar garantie
12.27040
| Nettogewicht [g] | 155 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 164,52
€ 65,81
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Dt Spare Parts 6.81020
Regelsonde, 2 jaar garantie
6.81020
| Nettogewicht [g] | 140 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 142,54
€ 57,02
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor FAE 66069
Ultrasone sensor, Lakken mogelijk
66069
| Sensortype | Ultrasone sensor |
| Aantal contacten | 3 |
| Chemische eigenschappen | Lakken mogelijk |
€ 158,49
€ 55,47
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken