Zoekresultaten "D394 7284"
72 Resultaten
×
32 van 72 producten
2 van 3
Febi Bilstein
Remblokset Febi Bilstein 16442
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
Lengte [mm] 155, 156
Inbouwplaats Vooras
Breedte [mm] 64
Controleteken ECE R90 Approved
Slijtageindicator Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
Remsysteem ATE
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met plunjerclip
Dikte 1 [mm] 20
Let op de serviceinformatie
-70%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-62%
Quick Brake
Slijtage indicator Quick Brake WS 0104 A
Asset
WS 0104 A
Lengte [mm] 261
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Asset
-57%
Quick Brake
Slijtage indicator Quick Brake WS 0107 A
Asset
WS 0107 A
Lengte [mm] 237
-58%
ABE
Remblokset ABE C1B007ABE
Vooras, ATE, Excl. slijtage waarschuwingscontact
C1B007ABE
Inbouwplaats Vooras
Breedte [mm] 156,4
Dikte [mm] 20
Hoogte [mm] 63,5
Voor fabrikant ATE
Slijtageindicator Excl. slijtage waarschuwingscontact
Remsysteem ATE
-67%
Bosch
Remblokset Bosch 0 986 424 485
ECE-R90, Low-Metallic, ATE, Met anti-kreukplaat
Dikte [mm] 19,9
Hoogte [mm] 63,5
Controleteken ECE-R90
Materiaal Low-Metallic
Breedte 1 [mm] 154,7
Breedte 2 [mm] 155,2
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip
WVA-nummer 21990
Product moet op voertuig of motor worden bepaald
Vanaf
-52%
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Aanbiedingen
Valeo
Remblokset Valeo 598231
Vooras, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact, TEVES
Gewicht [kg] 1,816
Breedte [mm] 156
Dikte [mm] 20,3
Hoogte [mm] 64
Controleteken ECE-R90
Remsysteem TEVES
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Zonder anti-kreukplaat
WVA-nummer 20968, 21064
-26%
Tijdelijk uitverkocht
Valeo
Remblokset Valeo 301231
Gewicht [kg] 1,93
Breedte [mm] 156
Dikte [mm] 19,5
Hoogte [mm] 63,9
Remsysteem TEVES
-26%
Tijdelijk uitverkocht
Gewicht [kg] 2,047
Dikte [mm] 20
Hoogte 2 [mm] 63,8
Breedte 2 [mm] 157
Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 Met anti-kreukplaat
Dikte 2 [mm] 20
-26%
Jurid
Remblokset Jurid 571994JC
Doos, R90 Homologated, Keramiek, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
571994JC
Verpakkingshoogte [cm] 9,5
Verpakkingsbreedte [cm] 12
Verpakkingslengte [cm] 20
Bundeltype Doos
Breedte [mm] 155,1
Dikte [mm] 20,3
Controleteken R90 Homologated
Hoogte 1 [mm] 63,9
Materiaal Keramiek
Artikelnummer van de aanbevolen artikel FWI378
Aanvullende informatie Jurid White Low Dust
-60%
Breck
Remblokset Breck 20968 10 701 00
E1 90R-01811/100, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
Hoogte [mm] 63,9
Controleteken E1 90R-01811/100
Slijtageindicator Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
-54%
Delphi Diesel
Remblokset Delphi Diesel LP602
D394-7284, E1 90R-01881/644, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Zonder toebehoren
LP602
FMSI-code D394-7284
Controleteken E1 90R-01881/644
Hoogte 1 [mm] 63,9
Hoogte 2 [mm] 63,9
Aanvullend artikel/aanvullende informatie Zonder toebehoren
Remsysteem Continental
Breedte 1 [mm] 156,6
Breedte 2 [mm] 156,6
Dikte 1 [mm] 19,8
Dikte 2 [mm] 19,8
-53%
-59%
-47%
Delphi Diesel
Slijtage indicator Delphi Diesel LZ0108
Schijfremmen
LZ0108
Remtype Schijfremmen
Lengte 1 [mm] 265
-54%
Slijtage indicator Delphi Diesel LZ0109
Schijfremmen
LZ0109
Remtype Schijfremmen
Lengte 1 [mm] 230
-66%
Lengte 1 [mm] 788
-55%