×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "43920"
Zoek: 43920×
Alternator/Dynamo Lucas LRB00461
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
LRB00461
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 264,99
€ 217,29
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRB00463
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
LRB00463
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 261,36
€ 214,32
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRB00464
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
LRB00464
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 387,20
€ 313,63
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Koplamp Spilu 342025
Certified Quality, Links, H7/H1, Electrisch
342025
| Hoogte [cm] | 22,73 |
| Breedte [cm] | 33,03 |
| Lengte [cm] | 61,21 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 301,87
€ 301,87
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00288
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+;M5 D+
WAL00288
| Nettogewicht [kg] | 5,1 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 10 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0244 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Klem | M8 B+ |
| M5 D+ | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 350,83
€ 350,83
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00662
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+;M5 D+ W Plug
WAL00662
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Klem | M6 B+ |
| M5 D+ W Plug | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 338,07
€ 338,07
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01140
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6 B+ M5 D+
WAL01140
| Nettogewicht [kg] | 4,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Klem | M6 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 205,48
€ 205,48
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01395
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
WAL01395
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 447,34
€ 447,34
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL01504
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL01504
| Nettogewicht [kg] | 5,8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 440,00
€ 440,00
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL02608
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M6
WAL02608
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 323,70
€ 323,70
Tijdelijk uitverkocht