Zoekresultaten "43933"
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Gewicht [kg] | 1 |
| Binnendraad [mm] | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Interne ventilatie met druppelvormige vleugels
| Naafdoorsnee [mm] | 155 |
| Minimale dikte [mm] | 21,9 |
| Remschijftype | Interne ventilatie met druppelvormige vleugels |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 118 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 65,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf
| Minimale dikte [mm] | 21,9 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 24,1 |
| Steek wielbouten (mm) | 118 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 67,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 73 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 21,9 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 118 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 65,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 73 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, SG12B040, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | SG12B040 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, A13VI202, Zonder riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | A13VI202 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UN
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UN |
| Binnendiameter1 [mm] | 54 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PL61
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4, 16UNF2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 71,88 |
| Hoogte [mm] | 88,9 |
| Schroefdraadmaat | 3/4, 16UNF2B |
| Diameter o-ring [mm] | 62,48 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 42463 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf
| Brutogewicht [g] | 6912 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,31 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Fijnfilter, met waterafscheider, 3/4-16 UNF-2B
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,45 |
| Filter type | Fijnfilter, met waterafscheider |
| Diameter [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
- -58%
Draairichting met de klok mee, L 60, Enkelvoudige zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,78 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 60 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 97 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
- -19%
Draairichting met de klok mee, L 60, Enkelvoudige zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,52 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 60 |
| Bevestigingswijze | Enkelvoudige zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
- -19%
Draairichting met de klok mee, R 0, Directbevestiging, Met riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 0 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -22%
Draairichting met de klok mee, L 30, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,33 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 30 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
- -19%
Askoppelingsschijf, Voor, Rubber/Metaal, Zonder toebehoren
| Type askoppeling | Askoppelingsschijf |
| Inbouwplaats | Voor |
| Dikte [mm] | 35 |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Binnendiameter [mm] | 56 |
| Steek wielbouten (mm) | 105 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Aantal gaten | 6 |
| Gewicht [g] | 658 |
| Binnendiameter [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 141 |
- -70%
Zilver, OE Performance
| Gewicht [g] | 677 |
| Kleur | Zilver |
| Kwaliteit | OE Performance |
- -61%
Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -32%
V-riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
V-riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 97 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -20%
V-riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -36%
Vooras, Geventileerd, Gecoat
| Gewicht [kg] | 14,81 |
| Minimale dikte [mm] | 21,9 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Centreringdiameter [mm] | 73 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
- -26%
Vooras, Geventileerd, ECE-R90
| Gewicht [kg] | 14,3 |
| Minimale dikte [mm] | 21,9 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte [mm] | 65,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -28%
Doos, Geventileerd, Met schroeven, R90 Homologated
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 30 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30 |
| Bundeltype | Doos |
| Minimale dikte [mm] | 22 |
| Gewicht [kg] | 14,41 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 118 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Centreringdiameter [mm] | 73 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Set |
| Versie | JC |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
| Aanvullende informatie | COAT+ |
- -60%