Zoekresultaten "43953"
B+,D+, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | 6204181 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,D+ |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
B+,L, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | 12317540992 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,L |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 90 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 5348 |
- -49%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 485 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -48%
Vooras, rechts, Buiten
| Lengte [mm] | 48 |
| Gewicht [g] | 364 |
| Inbouwplaats | Vooras, rechts, Buiten |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
- -60%
Vooras, rechts
| Gewicht [g] | 607 |
| Inbouwplaats | Vooras, rechts |
- -65%
Met vrijlooppully, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 105 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
Certified Quality, rechts, PY21W, H4
| Hoogte [cm] | 28,18 |
| Breedte [cm] | 33,64 |
| Lengte [cm] | 77,58 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H4, W5W |
| Werkwijze | Electrisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+ M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 5,16 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
V-riem/Poly V-riem, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -53%
V-riemschijf, li 60
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 60 |
- -61%
Flensbevestiging, Met vrijlooppully
| Bevestigingswijze | Flensbevestiging |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -59%
Achter, Onder, Links, Vooras
| Inbouwplaats | Achter, Onder, Links, Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | 52102002 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Achter, Onder, rechts, Vooras
| Inbouwplaats | Achter, Onder, rechts, Vooras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | 52101901 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Artikelnummer paar | 58035401 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 61 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -52%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -19%
Met meervoudige riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Diameter [mm] | 51 |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
CPA0096, Met vrijlooppully, M8
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | CPA0096 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+ M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+ M5 D+
| Nettogewicht [kg] | 5,16 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 105 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ M5 D+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, M12x1.25, KSC4026
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 13 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.25 |
| Artikelnummer paar | KSC4026 |
| Gewicht [kg] | 3,97 |
- -65%
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Plaatstaal, M12x1.25
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 13 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Schroefdraadmaat 2 | M12x1.25 |
| Artikelnummer paar | KSC4727 |
| Gewicht [kg] | 3,65 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 5,6 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 115 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;COM PLUG 184
| Nettogewicht [kg] | 7,72 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0241 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| COM PLUG 184 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, TG16C010, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 7,9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | TG16C010 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0240 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Driehoeksdraagarm, rechts, Vooras, voor voertuigen met versterkt chassis
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts, Vooras |
| Chassis | Voor voertuigen met versterkt chassis |
| Componentennummer | BSG 25-315-032 |
- -29%
Rechts, Onder, Vooras, Achter
| Inbouwplaats | Rechts, Onder, Vooras, Achter |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -65%