Zoekresultaten "43962"
Achteras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Hoogte van remschijfnaaf [mm] | 21,2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 110 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 43,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 292 |
Achteras, Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Hoogte van remschijfnaaf [mm] | 21,2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 110 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 43,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 292 |
Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 78 |
Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 95 |
Dubbele zwaaiarm, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,29 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 78 |
- -63%
Vierpunts-bevestiging, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,2 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
- -55%
Geventileerd
| Minimale dikte [mm] | 30 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Centreringdiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 300 |
- -56%
Geventileerd
| Aantal gaten 1 | 5 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Hoogte 1 [mm] | 43,2 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Centreringdiameter [mm] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 292 |
- -57%
Vierpunts-bevestiging, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 95 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
- -37%
TG15C134, Met vrijlooppully, B+ M8
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | TG15C134 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
Interne ventilatie, Gecoat
| Aantal boringen | 5 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 110 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 43,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 70 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 292 |
- -63%
PREMIUM LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
PREMIUM LINE, Met riemschijf
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -69%
B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -95 |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM/BSS
| Nettogewicht [kg] | 6,78 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0240 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM/BSS, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/BSS2-D
| Nettogewicht [kg] | 7,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0240 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/BSS2-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM/BSS
| Nettogewicht [kg] | 6,78 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0240 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM/BSS, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM
| Nettogewicht [kg] | 5,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0182 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM
| Nettogewicht [kg] | 6,79 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0218 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Geventileerd, Zonder schroeven, Gecoat, Set
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 28,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 28,5 |
| Draaimoment [Nm] | 120 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Gewicht [kg] | 6,52 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Aantal gaten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder schroeven |
| Hoogte [mm] | 43,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 70 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Hoeveelheid | Set |
| Buitendiameter [mm] | 292 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
STANDARD LINE, TG9B042, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Voor OE nummer | TG9B042 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | +90 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 7 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%