Zoekresultaten "43983"
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Zonder vrijlooppully, COM
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0218 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Zonder vrijlooppully |
| Klem | COM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2C
| Nettogewicht [kg] | 6,23 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0293 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2C, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Vierpunts-bevestiging, Met riemschijf, zonder aansluiting voor toerentalmeter, Draairichting met de klok mee
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,2 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
- -65%
Achteras, massief
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 272 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Achteras, massief
| Hoogte van remschijfnaaf [mm] | 16 |
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Buitendiameter [mm] | 272 |
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -68%
V-riemschijf
| Laadstroom [A] | 220 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -62%
V-riemschijf
| Laadstroom [A] | 220 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -62%
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -62%
Achteras, massief, Kruislings geslepen, Gelakt
| Binnendiameter [mm] | 133,6 |
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Steek wielbouten (mm) | 98 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Oppervlakte | Kruislings geslepen, Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 272 |
| Voldoet aan ECE norm | R90 |
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -27%
Massief
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Buitendiameter [mm] | 272 |
- -52%
Massief, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 10 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 12 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Centreringdiameter [mm] | 59 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 272 |
- -52%
000 906 8802, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | 000 906 8802 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Nettogewicht [g] | 7130 |
- -65%
STANDARD LINE, Met vrijlooppully, FGN18S130
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Versie | FGN18S130 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
PL181
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -45%
PL125
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -39%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 57 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+ (M8X1,25) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 180 |
- -32%
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 57,2 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,5 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 186 |
- -26%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 7,27 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Type | M8 B+ |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
Met riemschijf, B+ (M8), LIN, Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Boringafstand [mm] | 76 |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8), LIN |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 178 |
- -18%
Bosch, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 7,87 |
| Hoogte [cm] | 16,99 |
| Breedte [cm] | 18,49 |
| Lengte [cm] | 23,5 |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -34%
STANDARD LINE, FG23S059, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Voor OE nummer | FG23S059 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Only against oe, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 7,3 |
| Dikte 1 [mm] | 70 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Type | Only against oe |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| COM/LIN2 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;Com/Lin2-D
| Nettogewicht [kg] | 7,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0239 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| Com/Lin2-D | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;COM/LIN2C
| Nettogewicht [kg] | 6,23 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0293 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| COM/LIN2C | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;COM/BSS
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 230 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0241 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| COM/BSS | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8 B+, Met vrijlooppully
| Nettogewicht [kg] | 7,27 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Type | M8 B+ |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| COM/LIN2 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,21 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 230 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| COM/LIN2 | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Zonder vrijlooppully, M8 B+;COM
| Nettogewicht [kg] | 5,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0218 |
| Ribbenaantal | 3 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Zonder vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| COM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |