Zoekresultaten "44016"
SANDEN-EQUIVALENT, OE-EQUIVALENT, Met afdichtring, PAG 46
| Voor fabrikant | SANDEN-EQUIVALENT |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kwaliteit | OE-EQUIVALENT |
| Riemschijf-Ø [mm] | 117 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Uitlaatdiameter [mm] | 20,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 20,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 135 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Aantal groeven | 5 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Zonder drukschakelaar
| Diameter [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 167 |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder drukschakelaar |
| Uitlaatdiameter [mm] | 11 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 11 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor de as, Vooras links, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Nettogewicht [kg] | 2,6 |
| Inbouwplaats | Voor de as, Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | LUCAS |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 20,6 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 259, 247, 238 |
| Artikelnummer paar | 3219010 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor de as, Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Nettogewicht [kg] | 2,6 |
| Inbouwplaats | Voor de as, Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | LUCAS |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 20,6 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 259, 247, 238 |
| Artikelnummer paar | 3119010 |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter de as, Achteras links, Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem
| Nettogewicht [kg] | 1,95 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor fabrikant | BENDIX-BOSCH |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor remschijfdikte [mm] | 8 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 247 |
| Artikelnummer paar | 4267001 |
| Zuigerdiameter [mm] | 30 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter de as, Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem
| Nettogewicht [kg] | 1,95 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor fabrikant | BENDIX-BOSCH |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor remschijfdikte [mm] | 8 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 247 |
| Artikelnummer paar | 4167001 |
| Zuigerdiameter [mm] | 30 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -10%
Met pakking
| Openingstemperatuur | 89 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Koelmiddel | R 134a |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, R 134a
| Diameter [mm] | 60 |
| Hoogte [mm] | 170 |
| Materiaal | Aluminium |
| Koelmiddel | R 134a |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Glasvezel, STT-1
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 153 |
| Lengte [mm] | 1457 |
| Breedte [mm] | 25,4 |
| Let op technische data | |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | STT-1 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, Met pakking, Kunststof
| Openingstemperatuur | 89 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -43%
Achteras links, Remzadel (1 zuigers), Aluminium, BENDIX
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 30 |
| Remschijfdikte [mm] | 8 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | BENDIX |
| Zuigerdiameter [mm] | 30 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Remzadel (1 zuigers), Aluminium, BENDIX
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 30 |
| Remschijfdikte [mm] | 8 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | BENDIX |
| Zuigerdiameter [mm] | 30 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), GIRLING, 2 jaar garantie
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 48 |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | GIRLING |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), GIRLING, 2 jaar garantie
| Cilinderzuiger doorsnede [mm] | 48 |
| Remschijfdikte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | GIRLING |
| Zuigerdiameter [mm] | 48 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 17,62 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
1760/1493, rechts
| Lengte 1/2 [mm] | 1760/1493 |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Materiaal | Aluminium |
| Productiedatum vanaf | 05.2005 |
| Productiedatum tot | 11.2008 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met olieaftapschroef
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met olieaftapschroef |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Euro 3, met montagemateriaal
| Emissienorm | Euro 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Gasdruk, Veerpoot, Onder plaat
| Inbouwplaats | Rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE36/22X171A |
| Componentennummer | BSG 30-300-013 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Gasdruk, Veerpoot, Onder plaat
| Inbouwplaats | Links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Onder plaat |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SFE36/22X171A |
| Componentennummer | BSG 30-300-014 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, AC, BSG 30-305-006
| Diameter [mm] | 14 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 385 |
| Type | AC |
| Buitendiameter [mm] | 157 |
| Componentennummer | BSG 30-305-006 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Modeljaar vanaf | 1980 |
| Modeljaar tot | 1989 |
| Artikelnummer paar | 440-1604R-WE-C |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, P21W, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Lamptype | P21W |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Modeljaar vanaf | 1980 |
| Modeljaar tot | 1989 |
| Artikelnummer paar | 440-1604R-WE-Y |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts voor, wit, ECE-getest, Zonder gloeilamp
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Modeljaar vanaf | 1980 |
| Modeljaar tot | 1989 |
| Artikelnummer paar | 440-1604L-WE-C |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, ECE-getest, Met lamphouder, wit
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Wit |
| Modeljaar vanaf | 1976 |
| Modeljaar tot | 1985 |
| Artikelnummer paar | 440-1605RBWE-C |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.