Zoekresultaten "44033"
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 17,70 |
| Binnendiameter [mm] | 35,00 |
| Buitendiameter [mm] | 37,30 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,00 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 40,90 |
| Aantal groeven | 6 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Buitendiameter [mm] | 89,40 |
| Lengte 1 [mm] | 149,4 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Aantal diodes | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 108,30 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Stroomsterkte [A] | 35 |
| Aantal diodes | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 108,00 |
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 98 |
| Hoogte [mm] | 138 |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 7 |
| Draaimoment [Nm] | 85 |
| Breedte [mm] | 38,3 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 49,1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring, Metaal, Rubber, Gegoten aluminium
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal vleugels/lepels | 6 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
| Materiaal pakking | Rubber |
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras onderaan, Rubber/Metaal
| Lengte [mm] | 58,5 |
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 58 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder watersensor, Opschroeffilter, M36x1.5mm, 3/4 - 16
| Filter type | Zonder watersensor, Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 136 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Schroefdraad ingang | M36x1.5mm |
| Schroefdraad uitgang | 3/4 - 16 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Buitendiameter 1 [mm] | 86 |
| Buitendraad 2 [mm] | 93 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras onderaan, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Dikte [mm] | 58 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 7 |
| Draaimoment [Nm] | 85 |
| Breedte [mm] | 38 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 49 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 150 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 135 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 73 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Rechts voor, M12x1,75
| Totale lengte [mm] | 187 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Lengte [mm] | 152 |
| Hoogte [mm] | 127 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,75 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 54, 45, 149,5, 148 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12 x 1,75, Rubbermetaallager, Rechts voor, BSG 65-700-239
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,75 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Componentennummer | BSG 65-700-239 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 88 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 29,37 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -19%
Rubber, Bovenaan
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 88 |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4" 16 UNF-2B |
- -49%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, TG17C030, TG17C030B, FG18S056, TG17C028
| Nettogewicht [kg] | 7,5 |
| Dikte 1 [mm] | 70 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | TG17C030, TG17C030B, FG18S056, TG17C028 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Type | A6421540402 only |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM/LIN2-D
| Nettogewicht [kg] | 6,7 |
| Dikte 1 [mm] | 70 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0239 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM/LIN2-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,23 |
| Dikte 1 [mm] | 70 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, M 20X1,5
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 137,5 |
| Schroefdraadmaat | M 20X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.