Zoekresultaten "44056"
STANDARD LINE, FGN18S130, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | FGN18S130 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor
| Inbouwplaats | Links voor |
| Productiedatum vanaf | 01.2000 |
| Productiedatum tot | 05.2006 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, Met gat voor knipperlampen
| Inbouwplaats | Links voor |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Productiedatum vanaf | 01.2000 |
| Productiedatum tot | 05.2006 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,65 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Vierpunts-bevestiging, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,2 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
- -87%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vierpunts-bevestiging, Met riemschijf, Met geïntegreerde regelaar, zonder aansluiting voor toerentalmeter
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,2 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vierpunts-bevestiging, Met riemschijf, zonder aansluiting voor toerentalmeter, Draairichting met de klok mee
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,2 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
- -81%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, PY21W, H7/H7
| Hoogte [cm] | 33,94 |
| Breedte [cm] | 34,55 |
| Lengte [cm] | 69,39 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | PY21W, H7/H7, W5W, H1 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL125
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,6 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 104 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0138 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,10 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, Com/Lin2-D
| Nettogewicht [kg] | 7,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0239 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | Com/Lin2-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,37 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,3 |
| Dikte 1 [mm] | 70 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,37 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL57
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL57 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 48,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -39%
Zonder montagemateriaal, 3 jaar garantie
| Gevuld | |
| Kenletter | 52 |
| Gewicht [kg] | 6,370 |
| Lengte [mm] | 650 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder montagemateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie |
- -26%
Rubber, voor edelstaalkabelverbinder
| Nieuw onderdeel | |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Binnendiameter1 [mm] | 11 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 41 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor edelstaalkabelverbinder |
Rubber
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 40 |
| Lengte [mm] | 105 |
| Materiaal | Rubber |
Rubber
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 40 |
| Lengte [mm] | 160 |
| Materiaal | Rubber |
- -17%
Voor voert. met stuurbekrachtiging
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Gewicht [kg] | 0,171 |
| Hoogte [mm] | 160 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 40 |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
- -6%
Zak, M 10X1, F 10X1
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Bundeltype | Zak |
| Gewicht [kg] | 0,086 |
| Lengte [mm] | 345 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F 10X1 |
- -24%
VOORSPATBORD RECHTS
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Plaattype | Deel compleet |
| Materiaal | Kunststof |
| Artikelnummer paar | 4405657 |
- -70%
Draairichting met de klok mee, R 90, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 7,75 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -22%
Draairichting met de klok mee, R 90, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 7,66 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -47%
Draairichting met de klok mee, R 90, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 7,65 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -29%
Draairichting met de klok mee, R 90, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,508 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -28%
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,684 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 200 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -29%
Draairichting met de klok mee, L 55, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,596 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 55 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 250 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -38%
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,79 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 250 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 51 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / COM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -26%
M10 x 1, F10 x 1
| Lengte [mm] | 320 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10 x 1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F10 x 1 |
Polychloropren (Neopren), Met kabelbinder
| Binnendiameter1 [mm] | 11 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 38 |
| Lengte [mm] | 150 |
| Materiaal | Polychloropren (Neopren) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kabelbinder |
F10X1, M10X1
| Gatdiameter [mm] | 345 |
| Lengte [mm] | 345 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
- -52%
F10X1, M10X1
| Gatdiameter [mm] | 345 |
| Lengte [mm] | 345 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10X1 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
- -52%