Zoekresultaten "44067"
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 125 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,5
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde, Verwarmd
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal leidingen | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Geventileerd, E1 90R02 C0185/0546
| Schroefdraadmaat | 13 |
| Minimale dikte [mm] | 24 |
| Diameter [mm] | 283 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Controleteken | E1 90R02 C0185/0546 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Componentennummer | BSG 70-210-018 |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, FG18S128, FG218S128, Met meervoudige riemschijf
| Nettogewicht [kg] | 7,2 |
| Dikte 1 [mm] | 70 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 8 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | FG18S128, FG218S128 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-S-C = INVISIG
| Nettogewicht [kg] | 6,3 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0324 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 65 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-S-C = INVISIG, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN1-2
| Nettogewicht [kg] | 6,27 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0296 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN1-2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,09 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0223 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, COM-D, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 7,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0223 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | COM-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten geventileerd, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, Gelakt
| Minimale dikte [mm] | 24 |
| Remschijftype | Buiten geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 34,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 283 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buiten geventileerd, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf, High carbon
| Minimale dikte [mm] | 24 |
| Remschijftype | Buiten geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 26 |
| Steek wielbouten (mm) | 108 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 34,2 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 66 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 283 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PREMIUM LINE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, FG18T112, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Voor OE nummer | FG18T112 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PREMIUM LINE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 443017 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, TG12C164, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | TG12C164 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, FG15T075, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | FG15T075 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, A2TX1781, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | A2TX1781 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -34%
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 500 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -31%
Breedband-lambdasonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -16%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14x1,5, lichtblauw, BSG 75-840-007
| Schroefdraadmaat | M 14x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Lichtblauw |
| Componentennummer | BSG 75-840-007 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Handgeschakeld, 82 00 209 496, M14 x 1,5, Hoekig
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Voor OE nummer | 82 00 209 496 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5702J9, B+,COM, Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Voor OE nummer | 5702J9 |
| Stekkeruitvoering-ID | B+,COM |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, 06F906262AC, D-vorm, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 06F906262AC |
| Kabellengte [mm] | 440 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, 1K0998262AD
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 1K0998262AD |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, 5146168AA, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 5146168AA |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Diagnosesonde, 1618HG, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 1618HG |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL132
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL132 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PL181
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL181 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50,0 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -16%