Zoekresultaten "44072"
STANDARD LINE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Voor OE nummer | 0124425015 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, interne ventilatie, High carbon, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 34,4 |
| Dikte [mm] | 80,9 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 36 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 348 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 5 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MAGNETI MARELLI, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate, TEMIC, voor voertuigen met elect. bedienbare ramen
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 2324017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Voor fabrikant | TEMIC |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elect. bedienbare ramen |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Gecoat
| Naafdoorsnee [mm] | 165 |
| Minimale dikte [mm] | 34,4 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 36 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal wielbouten | 5 |
| Hoogte [mm] | 80,9 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 348 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0165 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, EG25U012, Met riemschijf
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 250 |
| Voor OE nummer | EG25U012 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M5 D+, M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 11 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Klem | M5 D+, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,2 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 12 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0165 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 6,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Stroomsterkte [A] | 140 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL75
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL75 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,8 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, High carbon, Gecoat
| Gatdiameter [mm] | 16,5 |
| Binnendiameter [mm] | 154,0 |
| Minimale dikte [mm] | 34,4 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 35,9 |
| Steek wielbouten (mm) | 120,0 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 80,9 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 79,0 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| MAPP code beschikbaar | |
| Buitendiameter [mm] | 348,0 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, Luchtgekoeld
| Nettogewicht [kg] | 7,6 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 250 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Type koeling | Luchtgekoeld |
| Klem | COM/LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Koperontstekingsleiding
| Lengte [cm] | 30 |
| Bougiekabel | Koperontstekingsleiding |
- -59%
Oliedruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan, Pen bovenaan
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Type | SOV26X118 |
- -16%
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 7,894 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 250 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -43%
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 8,02 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 66 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -22%
Draairichting met de klok mee, R 90, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 7,48 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 90 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 13,9 |
| Aansluittechniek | M8 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -28%
Draairichting met de klok mee, L 14,2, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 4,954 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 14,2 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M6) / COM |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -65%
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 6,486 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -35%
Draairichting met de klok mee, L/R, Directbevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 6,476 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -37%
Draairichting met de klok mee, L/R, Vierpunts-bevestiging, Met vrijlooppully
| Gewicht [kg] | 6,612 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 57 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D(M5) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -34%
Met krimpverbinder
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met krimpverbinder |
| Aantal contacten | 8 |
| Voor OE nummer | 242140129 |