Zoekresultaten "44073"
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat)
| Inbouwplaats | Links voor |
| Materiaal | PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat) |
| Productiedatum vanaf | 05.2014 |
| Productiedatum tot | 12.2019 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts voor, PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat)
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Materiaal | PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat) |
| Productiedatum vanaf | 05.2014 |
| Productiedatum tot | 12.2019 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat)
| Inbouwplaats | Links achter |
| Materiaal | PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat) |
| Productiedatum vanaf | 05.2014 |
| Productiedatum tot | 12.2019 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts achter, PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat)
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Materiaal | PVC, ABS (Acrylnitril-Butadien-Styrol-Copolymerisat) |
| Productiedatum vanaf | 05.2014 |
| Productiedatum tot | 12.2019 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53,5 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
PL57
| Laadstroom [A] | 125 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL57 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning
| Nettogewicht [kg] | 6,1 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,32 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0238 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | LIN2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 5,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
PREMIUM LINE, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | PREMIUM LINE |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 180 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 52 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 120 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 100 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Koperontstekingsleiding
| Lengte [cm] | 45 |
| Bougiekabel | Koperontstekingsleiding |
- -59%
Achter, Schijfremmen
| Gewicht [kg] | 1,895 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Remtype | Schijfremmen |
- -8%
Achter, Schijfremmen
| Gewicht [kg] | 1,77 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Remtype | Schijfremmen |
- -8%
Achter, Trommelrem
| Gewicht [kg] | 1,825 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Remtype | Trommelrem |
- -10%
Achter, Trommelrem
| Gewicht [kg] | 1,69 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Remtype | Trommelrem |
- -10%
Schijfremmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 1984 |
| Lengte 1 [mm] | 1860 |
| Lengte 2 [mm] | 1860 |
- -10%
Schijfremmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte [mm] | 1817 |
| Lengte 1 [mm] | 1692 |
| Lengte 2 [mm] | 1692 |
- -10%
Trommelrem
| Remtype | Trommelrem |
| Lengte [mm] | 1977 |
| Lengte 1 [mm] | 1777 |
| Lengte 2 [mm] | 1777 |
- -10%
Trommelrem
| Remtype | Trommelrem |
| Lengte [mm] | 1784 |
| Lengte 1 [mm] | 1588 |
| Lengte 2 [mm] | 1588 |
- -9%
Zak
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27 |
| Bundeltype | Zak |
| Gewicht [kg] | 1,57 |
| Lengte 1 [mm] | 1685 |
| Lengte 2 [mm] | 1685 |
MODDERKUIP RECHTS VOORSPATBORD Achterste Deel
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Sectie | Achterste deel |
| Artikelnummer paar | 3891435 |
- -70%
BEVEST.SPATBORD L. Voorste deel
| Lange uitvoering | |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Plaattype | Aanzetpaneel |
| Sectie | Voorste deel |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Artikelnummer paar | 4407320 |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
- -70%
BEVEST.SPATBORD R. Voorste deel
| Lange uitvoering | |
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Plaattype | Aanzetpaneel |
| Sectie | Voorste deel |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Artikelnummer paar | 4407319 |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
- -70%
Draairichting met de klok mee, R 85, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,46 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 85 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D(M5) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -29%
Draairichting met de klok mee, R 60, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,37 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 60 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | B+(M8) / D(M5) |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -31%
Draairichting met de klok mee, L/R, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 6,41 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L/R |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |