Zoekresultaten "44078"
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 65 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate, TEMIC, voor voertuigen met elect. bedienbare ramen
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 2324017 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Voor fabrikant | TEMIC |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elect. bedienbare ramen |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
038 109 101 AF S1
| Voor OE nummer | 038 109 101 AF S1 |
| Let op de serviceinformatie |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, Bol-vormig, Verwarmd
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 7288066 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Bol-vormig, Verwarmd
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 7288065 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buitenspiegel rechts, Bol-vormig, Verwarmd
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 7288068 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Buitenspiegel links, Bol-vormig, Verwarmd
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 7288067 |
| Registratietype | ECE-getest |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Met temperatuursensor, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 7288082 |
| Aantal contacten | 9 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Met grondlaag, Complete spiegel
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 7288081 |
| Aantal contacten | 7 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, voor voertuigen met dodehoekassistent, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dodehoekassistent |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Met temperatuursensor, Electrisch opklapbaar, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 7288086 |
| Aantal contacten | 15 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, voor voertuigen met dodehoekassistent, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met dodehoekassistent |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Electrisch opklapbaar, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 7288085 |
| Aantal contacten | 13 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
PL81
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL81 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59,0 |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL67
| Laadstroom [A] | 90 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL67 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,5 |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PL129
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL129 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
PL61
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL61 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,8 |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 47,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
L-DFM-S, PL81
| Laadspanning [V] | 14,5 |
| Stekkeruitvoering-ID | L-DFM-S, PL81 |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Hoogte [mm] | 17,40 |
| Breedte [mm] | 5,80 |
| Dikte [mm] | 3,80 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0213 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, Pin "30" M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Lengte 1 [mm] | 50 |
| Dikte [mm] | 3,50 |
| Breedte [mm] | 50,00 |
| Binnendiameter1 [mm] | 40,00 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, L-DFM
| Nettogewicht [kg] | 5,62 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0121 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M-IG-L Plug 124, M6
| Nettogewicht [kg] | 5,08 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0124 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Klem | M-IG-L Plug 124, M6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/BSS-D
| Nettogewicht [kg] | 5,12 |
| Dikte 1 [mm] | 80 |
| Gatdiameter 2 [mm] | 9 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0237 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/BSS-D, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN2
| Nettogewicht [kg] | 7,4 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 220 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0213 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN2, Pin "30" M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, M8
| Nettogewicht [kg] | 4,99 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 60 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0230 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Klem | M8 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM-S
| Nettogewicht [kg] | 5,89 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0163 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM-S, M6 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Certified Quality, rechts, Bol-vormig, Te verwarmen
| Hoogte [cm] | 19,5 |
| Breedte [cm] | 2,5 |
| Lengte [cm] | 16,5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Buiten / binnenspiegel | Bol-vormig, Te verwarmen |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Certified Quality, voor stuur links/rechts, Met grondlaag
| Hoogte [cm] | 30,5 |
| Breedte [cm] | 11,5 |
| Lengte [cm] | 18 |
| Inbouwplaats | Links |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, Certified Quality, voor stuur links/rechts, Met grondlaag
| Hoogte [cm] | 30,5 |
| Breedte [cm] | 11,5 |
| Lengte [cm] | 18 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.