Zoekresultaten "44081"
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
- -50%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, COM/LIN1-2
| Nettogewicht [kg] | 6,27 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0296 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | COM/LIN1-2, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras links, Achteras rechts
| Inbouwplaats | Achteras links, Achteras rechts |
| Breedte [mm] | 32 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, Pijpfilter, Metaal
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 58,8 |
| Hoogte [mm] | 136,5 |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorfilter, BSG 70-130-004
| Filter type | Voorfilter |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Binnendiameter [mm] | 8 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Componentennummer | BSG 70-130-004 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandriemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 80 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, PL351, Met meervoudige riemschijf
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 47 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Nominale stroom [V] | 14 |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL351 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 5 |
| Klem | B+(M8),G,S,L,FR |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 167 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met vrijlooppully, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 125 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
STANDARD LINE, TG15C255, Met vrijlooppully
| Kwaliteit | STANDARD LINE |
| Laadstroom [A] | 165 |
| Voor OE nummer | TG15C255 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1,25 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 81 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 54,7 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 139,5 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Buitendiameter 1 [mm] | 55 |
- -46%
Gegoten aluminium, Cilinderkop, 77 00 104 114, Staalpakking
| Behuizingsmateriaal | Gegoten aluminium |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Voor OE nummer | 77 00 104 114 |
| Bouwwijze afdichting | Staalpakking |
- -16%
Links, voor rechtsrijdend verkeer, H4, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Versie | V-System |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
14-32146-01, Metaallagen pakking
| Dikte [mm] | 1,25 |
| Enkel in combinatie met | 14-32146-01 |
| Bouwwijze afdichting | Metaallagen pakking |
| Diameter [mm] | 81 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | 0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -78 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 165 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 5 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder handremhefboom
| Gewicht [kg] | 0,93 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,8 |
| Breedte [mm] | 32 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 172 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 97045800 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
05/06, interne ventilatie, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 13,6 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 37,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 37,3 |
| Type boring / aantal gaten | 05/06 |
| Binnendiameter [mm] | 159,6 |
| Minimale dikte [mm] | 34 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 36 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Draairichting afhankelijk | |
| Hoogte [mm] | 68,7 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 85,1 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Artikelnummer paar | 92262705 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 15,5 |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
| Aanvullende informatie | PRO+ |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Interne ventilatie, High carbon, Gecoat
| Minimale dikte [mm] | 34 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 36 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 85 |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE - UV Coated |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Lucas, Met handremhefboom
| Gewicht [kg] | 3,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 29,3 |
| Breedte [mm] | 57 |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal
| Gatdiameter [mm] | 81 |
| Materiaal | Metaal |
| Dikte [mm] | 1 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geventileerd, Gelakt, DF6696S, zwart
| Gatdiameter 2 [mm] | 16,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 15,5 |
| Minimale dikte [mm] | 34 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 36 |
| Steek wielbouten (mm) | 130 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 68,7 |
| Centreringdiameter [mm] | 85,1 |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Artikelnummer paar | DF6696S |
| Kleur | Zwart |
| Buitendiameter [mm] | 360 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Per twee vervangen | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
R90
| Breedte [mm] | 32 |
| Controleteken | R90 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 172 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, G-S-L-F Plug 27
| Nettogewicht [kg] | 4,7 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 85 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0027 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 63 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | G-S-L-F Plug 27, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,81 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, Com/Bss2 Plug 223
| Nettogewicht [kg] | 6,1 |
| Dikte 1 [mm] | 80 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 9 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0237 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | Com/Bss2 Plug 223, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,41 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.