Zoekresultaten "DG 6"
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Aantal contacten | 5 |
| Totale lengte [mm] | 1510 |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT OE REFERENTIE |
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
OE
| Aantal contacten | 3 |
| Versie | OE |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
Rond, Ovaal
| Connectorhuisvorm | Rond, Ovaal |
| Voor OE nummer | 940002904 |
| Aantal contacten | 2 |
Met thermostaat, Met behuizing, Met pakking
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Mechanisch, Met thermostaat, Met behuizing
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met thermostaat |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Midden, Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Midden, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58003302 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58003201 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, met rubberlager
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58043201 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, met rubberlager
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58043102 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Plaatstaal, Zonder pakking, Met olieaftapschroef
| Carterpanmateriaal | Plaatstaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Met olieaftapschroef |
M10x1.25, M4x0,7
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | M4x0,7 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 132 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M10x1,25, M4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 138,5 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M12x1,25, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 158 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M8x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 14 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 134 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER GREENPARTS |
M10X1, PIN, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 28 |
| Lengte 1 [mm] | 46 |
| Inbouwhoek | 63 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 95,9 |
- -54%
M8X1, PIN, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 25,5 |
| Lengte 1 [mm] | 78 |
| Inbouwhoek | 93 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M8X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 125,9 |
- -54%
M10x1,25, M4, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 4 |
| Lengte 2 [mm] | 27 |
| Lengte 1 [mm] | 81 |
| Inbouwhoek | 93 |
| Draaimoment [Nm] | 2,5 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 131 |
- -52%
M10X1, PIN, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 26 |
| Lengte 1 [mm] | 109,5 |
| Inbouwhoek | 93 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 156,8 |
- -53%
M9X1, PIN, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 28 |
| Lengte 1 [mm] | 69,5 |
| Inbouwhoek | 93 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M9X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 119 |
- -61%
V-riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -23%
- -24%
- -34%
F10X1
| Lengte [mm] | 345 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10X1 |
| Schroefdraadmaat 2 | 10 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
- -57%
DENSO, voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully
| Brutogewicht [g] | 5920 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -14%
1647/1387, Schijfremmen
| Lengte 1/2 [mm] | 1647/1387 |
| Remtype | Schijfremmen |
- -59%