Zoekresultaten "FC 80"
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 67,0 |
| Binnendiameter [mm] | 14,0 |
| Buitendiameter [mm] | 78,0 |
- -45%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 86,0 |
| Binnendiameter [mm] | 19,0 |
| Buitendiameter [mm] | 71,0 |
- -64%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 102,5 |
| Binnendiameter [mm] | 24,5 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
- -63%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 78,4 |
- -65%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 118 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 83,5 |
- -57%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 77,0 |
| Binnendiameter [mm] | 15,2 |
| Buitendiameter [mm] | 65,0 |
- -62%
Pin "50" M6, M8, Draairichting met de klok mee
| Nettogewicht [kg] | 4,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0093 |
| Klem | Pin "50" M6, M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,23 |
- -67%
Met trillingsdemper
| Breedte [mm] | 60 |
| Buitendiameter [mm] | 135 |
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Aantal groeven 1 | 6 |
| Aantal groeven 2 | 5 |
Voor voertuigen met stuur rechts, Met adapter, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter 1 [mm] | 156 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 222 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -51%
Koelribben gesoldeerd, Aluminium
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 670 |
| Netbreedte [mm] | 448 |
| Materiaal | Aluminium |
- -53%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 86 |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Schroefdraad uitgang | 3/4" 16 UNF |
- -35%
3/4x16UNF, Voorfilter, BSG 90-140-021
| Aansluitdraad | 3/4x16UNF |
| Filter type | Voorfilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
| Componentennummer | BSG 90-140-021 |
- -35%
Filter insert
| Binnendiameter1 [mm] | 13,3 |
| Binnendiameter [mm] | 13,3 |
| Buitendiameter [mm] | 84,5 |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Gewicht [kg] | 0,25 |
| Filter type | Filter insert |
- -79%
M8 B+
| Nettogewicht [kg] | 4,2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 11 |
| Klem | M8 B+ |
| Flensdiameter [mm] | 63 |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
- -19%
Ein 8mm / M12x1,25, Pijpfilter
| Aansluittechniek | Ein 8mm / M12x1,25 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -59%
M16x1,5, 580 193, 580 170
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Voor artikelnummer | 580 193, 580 170, 580 156, 580 142, 580 141, 580 116, 580 099 |
Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89 |
- -65%
Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 89 |
- -59%
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 3,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1086 |
| Kabellengte [mm] | 1086 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -65%
Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 110 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 86 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
- -47%
Met filterverwarming, Pijpfilter, Met afdichtring, Metaal
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 22 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 16 |
| Buisdiameter [mm] | 10 |
| Filter type | Met filterverwarming, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 184 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -61%
5705.EN, Met riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Voor OE nummer | 5705.EN |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Stroomsterkte [A] | 80 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -37%
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 51 |
| Artikelnummer paar | SA65240.36L |
| Max lengte [mm] | 475 |
- -42%
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 22 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 51 |
| Artikelnummer paar | SA65240.35R |
| Max lengte [mm] | 475 |
- -42%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Klem onderaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Klem onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 25 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 60 |
| Max lengte [mm] | 629 |
- -48%
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 20 |
| Aftappuntdiameter [mm] | 46 |
| Max lengte [mm] | 503 |
- -50%
Elektronisch schakelbaar hydrolager, rechts boven
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Ophangwijze | Elektronisch schakelbaar hydrolager |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
- -29%
Enkele ventilator, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 324 |
| Diameter [mm] | 403 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nieuw onderdeel |
Met montage-/bevestigingsmateriaal, Met trillingsdemper
| Breedte [mm] | 49,00 |
| Buitendiameter [mm] | 139,50 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Aantal groeven | 6 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
D-vorm, Aluminiumbehuizing, Elektronisch schakelbaar hydrolager, rechts
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Ophangwijze | Elektronisch schakelbaar hydrolager |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met stekker |
- -68%
Met filterverwarming, Pijpfilter, Met afdichtring, Metaal
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 22 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 16 |
| Buisdiameter [mm] | 10 |
| Filter type | Met filterverwarming, Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 184 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingsmateriaal | Metaal |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%