×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "0 258 986 617"
113 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 0 258 986 617×
Lambda-sonde Denso DOX-1549
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
DOX-1549
| Brutogewicht [g] | 156 |
| Gewicht [g] | 126 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 46523129 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 980 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 100,78
€ 82,64
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1567
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 06K0906262A
DOX-1567
| Brutogewicht [g] | 177 |
| Gewicht [g] | 147 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 06K0906262A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1325 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 124,46
€ 93,35
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81091
Onverwarmd
81091
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 9497345 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 111,73
€ 111,73
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Meat Doria 81091E
Onverwarmd, 1618Z6, OE EQUIVALENT
81091E
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Voor OE nummer | 1618Z6 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
€ 60,91
€ 60,91
Tijdelijk uitverkocht
€ 195,38
€ 82,06
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
€ 122,49
€ 55,12
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
€ 144,78
€ 73,83
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
€ 231,36
€ 101,80
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
€ 212,36
€ 70,08
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
€ 132,12
€ 67,38
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
€ 132,70
€ 67,68
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2005
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2005
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 95,09
€ 60,86
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2025
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2025
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 600 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 103,14
€ 66,01
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-2031
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-2031
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 4 |
€ 102,68
€ 65,72
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5541
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5541
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 119,32
€ 76,36
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-5544
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-5544
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 760 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 121,12
€ 77,51
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-8508
Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-8508
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 129,63
€ 82,96
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken