Zoekresultaten "000 094 10 48"
| Uitgangsdiameter [mm] | 83 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 82 |
| Optioneel | |
| Aantal contacten | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingshoogte [cm] | 39,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 23,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,0 |
| Nettogewicht [g] | 2250 |
| Diameter 3 [mm] | 10,5 |
| Diameter 4 [mm] | 161,0 |
| Hoogte [mm] | 382,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 228,0 |
| Binnendiameter1 [mm] | 116 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, A 642 094 01 48
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A 642 094 01 48 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5 jaar garantie of max. 75.000 km, Met pakkingen, met luchtmassameter
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, met luchtmassameter |
| Aantal insteekcontacten (stekker 2) | 4 |
| Aantal insteekcontacten (stekker 1) | 4 |
| Aantal sensoren | 2 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
IWF20, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IWF20 |
| Brutogewicht [g] | 55 |
| Gewicht [g] | 52 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -36%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -29%
| Hoogte [mm] | 32 |
| Binnendiameter [mm] | 58 |
| Buitendiameter [mm] | 67,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -46%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -27%
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, Met ingebouwde luchttemperatuursensor
| Uitgangsdiameter [mm] | 79 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 80 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
- -12%
Zonder behuizing, Met ingebouwde luchttemperatuursensor, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate, D-vorm
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Lengte [mm] | 103 |
| Breedte [mm] | 60,9 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
- -9%
Hete lucht film massa sensor, Met behuizing
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Weerstandstype | Hete lucht film massa sensor |
| Behuizing | Met behuizing |
- -30%
Zwart, Kunststof, Met behuizing
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,264 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht [kg] | 0,355 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Platte stekker, Luchtfilter
| Aantal contacten | 5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
Zwart, Kunststof, Met behuizing
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,25 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,5 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht [kg] | 0,377 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
Met vrijlooppully, Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Lengte 1 [mm] | 1823 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Generatorvrijloop controleren en indien nodig vervangen |
| Lees de montagehandleiding | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Afstand van tot eerste groef [mm] | 17,5 |
Filter insert, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2561 |
| Hoogte [mm] | 383 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 116 |
| Buitendiameter [mm] | 227 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Werkkontakt, Wisselaar
| Hoogte [mm] | 53,5 |
| Breedte [mm] | 28,5 |
| Lengte [mm] | 28,5 |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -11%
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Nieuw onderdeel |
- -50%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -21%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -59%
Fijnfilter
| Hoogte [mm] | 382 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Buitendiameter [mm] | 228 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 228 |
| Binnendiameter1 [mm] | 117 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 11 |
- -59%
Fijnfilter
| Hoogte [mm] | 230 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Buitendiameter [mm] | 302 |
| Binnendiameter1 [mm] | 11 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 167 |
- -60%
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
- -70%
R 29, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 2,98 |
| Positie / graad | R 29 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 3 |
- -27%
R 34,1, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 2,98 |
| Positie / graad | R 34,1 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 3 |
- -16%