Zoekresultaten "01019"
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), B1SL
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Binnendiameter [mm] | 160 |
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Bouwwijze radiaalasdichting | B1SL |
| Hoogte [mm] | 10 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), B1DRW
| Gewicht [kg] | 0,094 |
| Binnendiameter [mm] | 160 |
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Bouwwijze radiaalasdichting | B1DRW |
| Hoogte [mm] | 10 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TRW
| Breedte [mm] | 42 |
| Remsysteem | TRW |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 228,6 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 10 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1628.2T
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628.2T |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Met afdichtring, Kegellager
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Breedte 1 [mm] | 24,8 |
| Breedte 2 [mm] | 23 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 90 |
| Buitendraad 2 [mm] | 90 |
| Binnendiameter1 [mm] | 50 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 229 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 42 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Met 1 afdichtlip
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 74 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met 1 afdichtlip |
- -80%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, FPM (Fluor-Kautschuk), Met 2 afdichtlippen
| Inbouwplaats | Achteras |
| Binnendiameter [mm] | 83 |
| Buitendiameter [mm] | 150, 169 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 32 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met 2 afdichtlippen |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 9 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1860 |
| Kabellengte [mm] | 1860 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bruin, Achteras rechts, Achteras links, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Kleur | Bruin |
| Breedte [mm] | 20, 9 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Binnendiameter [mm] | 145 |
| Buitendiameter [mm] | 205, 175 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met 2 afdichtlippen, Vooras rechts, Vooras links, Buiten
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met 2 afdichtlippen |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Buiten |
| Binnendiameter [mm] | 160 |
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 10 |
- -86%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met 1 afdichtlip, Vooras rechts, Vooras links, Binnen
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met 1 afdichtlip |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Binnen |
| Binnendiameter [mm] | 160 |
| Buitendiameter [mm] | 180 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 10 |
- -81%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13448 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,71 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 1-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13454 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 1-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13507 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13510 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13513 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 2-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13522 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 2-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Vooras rechts, Vooras links, Achteras links
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Vooras rechts, Vooras links, Achteras links |
| Binnendiameter [mm] | 137 |
| Buitendiameter [mm] | 165 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 14 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 54 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 270 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Wisselende draaibeweging
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
R90
| Breedte [mm] | 55 |
| Controleteken | R90 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 270 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-8 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Lengte 4 [mm] | 7 |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 21 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte 1 [mm] | 5 |
- -85%
Voorkant, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 10 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Vooras |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 14, 8 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk), Draairichting tegen de klok in
| Binnendiameter [mm] | 38 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
| Materiaal | NBR (Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 12 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.