Zoekresultaten "01167"
Vooras rechts, Vooras links, Rubber
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Materiaal | Rubber |
| Lengte [mm] | 37 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 27 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 180 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte 1 [mm] | 14 |
| Breedte 2 [mm] | 15 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 47 |
| Buitendraad 2 [mm] | 52 |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 25 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pt GE, SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,54 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC8WYPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC9YC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | N11YC |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Buiten, Voor, Achter, Binnen
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lengte 2 [mm] | 35 |
| Lengte 1 [mm] | 45 |
| Inbouwplaats | Buiten, Voor, Achter, Binnen, Achteras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achter, Aan beide zijden, Vooras, voor driehoeksdraagarm
| Gewicht [kg] | 0,34 |
| Inbouwplaats | Achter, Aan beide zijden, Vooras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Rubbermetaallager
| Gewicht [kg] | 0,294 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Vereist aantal stuks | 3 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Lengte 1 [mm] | 62 |
| Lengte 2 [mm] | 45 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Aramide, Reinforced Part
| Brochure raadplegen | |
| Let op technische data | |
| Hoek [°] | 29 |
| Dikte [mm] | 15,9 |
| Buiten lengte [mm] | 1233 |
| Breedte [mm] | 37 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Aramide |
| Versie | Reinforced Part |
| Kwaliteit | OE Improved |
| Aanvullende informatie | G-Force Redline™ |
- -36%
J9420000
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9420000 |
| Breedte 1 [mm] | 15 |
| Breedte 2 [mm] | 14 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 52 |
| Buitendraad 2 [mm] | 47 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
- -70%
M12 x 1,25, Staafgloeibougie
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
- -55%
- -47%
- -45%
- -37%
- -33%
- -34%
- -38%
- -41%
- -41%
Profielring, Koper
| Monteerwijze | Profielring |
| Lengte [mm] | 50 |
| Materiaal | Koper |
| Binnendiameter [mm] | 10,00 |
| Buitendiameter [mm] | 14,24 |
| Aanvullende informatie | Oversize |
Geluidsensor, Zonder kabel, zwart
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,013 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 4,5 |
| Gewicht [kg] | 0,028 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -21%
Voor voertuigen zonder checkcontrole, voor voertuigen met checkcontrole systeem, voor voertuigen met stuur links, met uitschakeling mistachterlicht
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder checkcontrole, voor voertuigen met checkcontrole systeem |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanhanginrichting | Met uitschakeling mistachterlicht, voor voertuigen met trekhaakvoorbereiding, E-set met originele steekverbinderaansluitingen, PDC niet uitschakelbaar |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Vrijschakelen niet noodzakelijk |
| Montagetijd (uren) | 0,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder LED |
| Contactdoos voor trekhaak (pol configuratie) | 7-polig |
Aan beide zijden, Achter, Vooras, voor driehoeksdraagarm
| Gewicht [kg] | 0,46 |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achter, Vooras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 80 |
| Kleur | Rood |
- -56%
Voor, Aan beide zijden, Vooras, voor driehoeksdraagarm
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Inbouwplaats | Voor, Aan beide zijden, Vooras |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Materiaal | PU (Polyurethaan) |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vetkap |
| Shore-A-hardheidswaarde basiselement | 80 |
| Kleur | Rood |
- -56%