Zoekresultaten "9 564"
M22x1.5, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 86, 95 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -42%
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Nettogewicht [g] | 741 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17,5 |
| Diameter 3 [mm] | 17,0 |
| Diameter 4 [mm] | 66,5 |
| Hoogte [mm] | 288,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 279 |
| Buitendiameter [mm] | 160,0 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 134 |
| Binnendiameter1 [mm] | 67 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Nettogewicht [g] | 952 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 35,70 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 22,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22,6 |
| Diameter 3 [mm] | 19,0 |
| Diameter 4 [mm] | 113,0 |
| Hoogte [mm] | 317,7 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 305 |
| Buitendiameter [mm] | 199,4 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 155 |
| Binnendiameter1 [mm] | 89 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Verpakkingshoogte [cm] | 41,20 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20,6 |
| Nettogewicht [g] | 1093 |
| Diameter 3 [mm] | 19,0 |
| Hoogte [mm] | 393,2 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 381 |
| Buitendiameter [mm] | 197,9 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 155 |
| Binnendiameter1 [mm] | 89 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 117 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, voor schuingeplaatst stuur
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor schuingeplaatst stuur |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, wit, PY21W, Depo / TYC
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | PY21W |
| Versie | Depo / TYC |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, PY21W, BAU15s
| Kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Buitenluchtfilter, BSG 40-135-002
| Hoogte [mm] | 285 |
| Filter type | Buitenluchtfilter |
| Buitendiameter [mm] | 160 |
| Componentennummer | BSG 40-135-002 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 160 |
| Buitendraad 2 [mm] | 130 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 72 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16 x 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1.5 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16 x 1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1.5 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 304,8 |
| Breedte [mm] | 196 |
| Hoogte [mm] | 312 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 155 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 195 |
| Binnendiameter1 [mm] | 87, 18 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, Met pakkingen, CF 922
| Diameter 3 [mm] | 200 |
| Hoogte [mm] | 392 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Binnendiameter [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 154 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 200 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | CF 922 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 1" X 14 UNS-2B
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 177,1 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Schroefdraad uitgang | 1" X 14 UNS-2B |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 16 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 77 |
| Schroefdraad uitgang | M 16 x 1,5 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal tanden | 10 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 406 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 134 |
| Buitendiameter [mm] | 162 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 3 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Groen |
- -34%
PY21W, Doos, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -19%
Groen
| Let op de serviceinformatie | |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Groen |
| Nieuwe uitvoering |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.