Zoekresultaten "7700"
Geventileerd
| Naafdoorsnee [mm] | 151 |
| Minimale dikte [mm] | 21,8 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal wielbouten | 4 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Centreringdiameter [mm] | 61 |
| Buitendiameter [mm] | 280 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Diameter 1 [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 176 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Kenletter | 23 |
| Gewicht [kg] | 0,098 |
| Lengte [mm] | 24,2 |
| Breedte [mm] | 73 |
| Hoogte [mm] | 43 |
- -48%
EN, B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 62 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Pooluitvoering | EN |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Aanvullende informatie | EXCELL ** |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 8,81 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), Glasvezel, STT-1
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Trekkoordmateriaal | Glasvezel |
| Aantal tanden | 95 |
| Lengte [mm] | 905 |
| Breedte [mm] | 17 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | STT-1 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
- -61%
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 723 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 713 |
| Breedte [mm] | 10 |
- -8%
| Dikte [mm] | 0,4 |
| Binnendiameter [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 1 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -21%
Opschroeffilter, M 20 x 1,5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -44%
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 878 |
| Ribbenaantal | 4 |
| Breedte [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Vooras links, Vooras rechts, Met kogellager
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kogellager |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
- -48%
Overstroomklep, Opschroeffilter, M20x1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 249 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 51,5 |
| Schroefdraadmaat | M20x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1693 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
W20TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | W20TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 21013707001 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, multi point Injectie, OE EQUIVALENT
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 145059 |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal [l/h] | 130 |
| Injectiesysteem | Multi point Injectie |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Buisdiameter [mm] | 8 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 8 |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Buitendiameter [mm] | 56 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met koppelingsdruklager
| Diameter [mm] | 240 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet Pro |
- -16%
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 67 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Spark Spring, Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering SAE
| Per twee vervangen | |
| Aansluittechniek | Spark Spring |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Incl. bougiestekker, Aansluituitvoering SAE |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak, Voor, Midden
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 21 |
| Gewicht [kg] | 0,070 |
| Inbouwplaats | Voor, Midden, Achter |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Breedte [mm] | 106 |
| Hoogte [mm] | 76 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 24 |
| Gewicht [kg] | 0,139 |
| Hoogte [mm] | 105,3 |
| Diameter [mm] | 66 |
| Lengte [mm] | 19,5 |
| Breedte [mm] | 38 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Elektrisch, Links voor, Met elektromotor
| Werkwijze | Elektrisch |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aantal portieren | 3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektromotor |
| Artikelnummer paar | 7234763 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig |
| Artikelnummer paar | 7245086 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, ECE-getest, Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling
| Inbouwplaats | Rechts |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 7265088 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, ECE-getest, Complete spiegel, voor manuele spiegelverstelling
| Inbouwplaats | Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Buiten / binnenspiegel | Complete spiegel, voor manuele spiegelverstelling, Bol-vormig, Verwarmd |
| Artikelnummer paar | 7265087 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.