Zoekresultaten "781"
Achteras links, Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
| Artikelnummer paar | 24-139397 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Enkelpijp |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, 22640 7817R, voor roetfilter, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 22640 7817R |
| Inbouwplaats | Voor roetfilter |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Totale lengte [mm] | 650 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Aantal contacten | 2 |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Alternatief artikel | 82.1187A2 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Stroomsterkte tot [A] | 11 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 43,8 |
| Druk (bar) | 4,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Druk (Psi) | 65,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Totale lengte [mm] | 135 |
Links voor, Kunststof, Met grondlaag, Met gat voor knipperlampen
| Inbouwplaats | Links voor |
| Materiaal | Kunststof |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Mechanisch bewerkt | Met gat voor knipperlampen |
| Artikelnummer paar | 6801501 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer paar | 6874632 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links voor |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer paar | 6874631 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, D2S/H7, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Referentiegetal | 20 |
| OEM-nummer controleren | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | D2S/H7, PY21W, W5W |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht, Met groot licht, Met navigatielicht, Met knipperlamp |
| Landuitvoering | Europa |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gasontladingslamp, Met gloeilampen, Met ontstekingsapparaat, Zonder ballast, Zonder afregelmotor voor LWR |
| Frame kleur | Rookgrijs |
| Aantal lichtfuncties | 4 |
| Artikelnummer paar | 1DL 008 461-771 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, H7/H1, PY21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| OEM-nummer controleren | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | H7/H1, PY21W |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Registratietype | ECE-getest, CCC-getest |
| Lichtfunctie | Met dimlicht, Met knipperlamp, Met navigatielicht, Met daglicht (LED), Met groot licht |
| Landuitvoering | Europa, China |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR, Met gloeilampen |
| Aantal lichtfuncties | 5 |
| Artikelnummer paar | 1EL 354 803-051 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met gloeilampen, Met gloeilamp, Rond, CCC-getest
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met gloeilampen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Vorm | Rond |
| Registratietype | CCC-getest |
| Referentiegetal | 12,5 |
| Aantal lichtfuncties | 2 |
| Lichtbundel [mm] | 90 |
| Aantal | 1 |
| Voldoet aan ECE norm | R8, R7, R50, R112 |
| Beveiligingstype [IP code] | IPX9K, IP5KX |
| Lampglas uitvoering | Helder glas (naturel) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lichten-bouwtype | Halogeen, FF |
| Lichtfunctie | Met navigatielicht, Met groot licht |
| Lamptype | T4W, H7 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting, Inbouw |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 1200 |
| Aantal contacten | 6 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Geluidsensor, Vooras rechts
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 1265 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Grijs, Geluidsensor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Grijs |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 1190 |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Actieve sensor, Met houder, Vooras
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 995 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Schuif potmeter, Draairichting tegen de klok in
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sensortype | Schuif potmeter |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Aantal contacten | 3 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 11 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,9 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 70 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Rondsel-startpositie [mm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,5 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Aantal tanden | 11 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 62 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 59 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met vrijlooppully
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
V-riemschijf
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 53 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.