Zoekresultaten "791"
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Dikte [mm] | 1,2 |
| Diameter [mm] | 76 |
| Centreringdiameter [mm] | 16 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koper
| Binnendiameter [mm] | 7,3 |
| Buitendiameter [mm] | 16 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 3 |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met stofkaplip, Linkse draaibeweging, AW/BS, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Stofkap | Met stofkaplip |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AW/BS |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Binnendiameter [mm] | 78 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, A/BS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 31,5 |
| Buitendiameter [mm] | 42 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A/BS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -16%
A-vormig, Koper
| Doorsnedevorm | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 16 |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Materiaal | Koper |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
A-vormig, FPM (Fluor-Kautschuk), Metaal-elastomeer pakking
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 22,7 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 2 |
| Bouwwijze afdichting | Metaal-elastomeer pakking |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
O-ring, ACM (Polyacryl-Rubber)
| Dwarsdoorsnede afdichtring | O-ring |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
| Dikte [mm] | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 14 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Hoogte [mm] | 11 |
| Binnendiameter [mm] | 6 |
| Buitendiameter [mm] | 14 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25x11, 14 mm, Buiten zeszijdig, Zonder afdichtring
| Schroefdraadmaat | M12x1,25x11 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
23670-39115, 23670-39055, 23670-09025, 23670-09020
| Voor OE nummer | 23670-39115, 23670-39055, 23670-09025, 23670-09020, 13 53 7 799 451, 13 53 7 795 259, 13 53 7 795 258, 13 53 7 791 109, 13 53 7 791 108, 13 53 7 791 107 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 3 |
| Buitendiameter [mm] | 16 |
| Binnendiameter [mm] | 7,3 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Gekerft
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Vorm | Gekerft |
- -16%
STC4546, STC2217
- -23%
O-ring, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Dwarsdoorsnede afdichtring | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 25 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 2,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met pakking cilinderkopdeksel, Met montagehandleiding, PA (polyamide)
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking cilinderkopdeksel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding |
| Materiaal | PA (polyamide) |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Linkse draaibeweging, ASW, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 145 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Draaibeweging | Linkse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | ASW |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 160 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 18 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 36 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,077 |
| Lengte [mm] | 80 |
| Breedte [mm] | 11 |
| Hoogte [mm] | 29 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 25 |
| Gewicht [kg] | 0,020 |
| Hoogte [mm] | 1,95 |
| Breedte [mm] | 1,95 |
| Lengte [mm] | 2,65 |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 6,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -29%
M10 x 1,25, M4, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 3,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 36,5 |
| Totale lengte [mm] | 161,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -33%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 26,5 |
- -18%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 9,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -17%
Achteras, Gasdruk, Demper niet veerdragend, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Demper niet veerdragend |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.