Zoekresultaten "8 534"
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 10 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 495 |
| Breedte [mm] | 84 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Voor OE nummer | 11667502656 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
G53HR, Gesloten ketting, Simplex
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 148 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Standard Medium Kit |
- -34%
Geschroefd, M12x1.5
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Voor OE nummer | 46462179 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -34%
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bovenaan, Met pakkingen, Met tandwielen, voor motoren met variabele klepsturing
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met tandwielen |
| Klepsturing | Voor motoren met variabele klepsturing |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | OCV002 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bovenaan, Zonder pakking, Zonder tandwielen, Boutenketting
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, Zonder tandwielen |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Boutenketting, Simplex |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 2080 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,36 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12x1.5, blauw
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Blauw |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, Met flenszitting
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13451 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Super |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Gegoten staal, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Materiaal | Gegoten staal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 14759 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 41 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Binnendiameter [mm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Let op de serviceinformatie |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, Met nokkenastandwiel, Met kettingspanner
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, Met nokkenastandwiel, Met kettingspanner, Met geleiderail |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Simplex, Gesloten ketting |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1903 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, Met kettingspanner, Met draagrails
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met krukastandwiel, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -67%
Met behuizing, Met afdichtring
| Openingstemperatuur | 105 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
53RING, G53HP, G53HR, 11 31 8 618 317 S8
| Distributiekettingdimensie | 53RING, G53HP, G53HR |
| Voor OE nummer | 11 31 8 618 317 S8 |
| Aantal schakels | 144 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | Full Kit |
- -35%
98 228 270 80 S4, Gesloten ketting, Simplex
| Voor OE nummer | 98 228 270 80 S4 |
| Aantal schakels | 138 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Let op de serviceinformatie | |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | Full Kit |
- -35%
Zak
| Bundeltype | Zak |
| Kenletter | 22 |
| Gewicht [kg] | 0,07 |
| Lengte [mm] | 75 |
| Breedte [mm] | 57 |
| Hoogte [mm] | 33 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 7,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 8,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32,0 |
| Totale lengte [mm] | 96,0 |
- -29%
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 72,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -29%
Hydraulische pomp, Fijnfilter, Filter insert
| Binnendiameter1 [mm] | 36,58 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 36,58 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 114,55 |
| Aggregaat/rol | Hydraulische pomp |
| Buitendiameter [mm] | 114,63 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 36,53 |
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert |
| Hoogte [mm] | 226,31 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Fijnfilter, Filter insert
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert |
| Hoogte [mm] | 226 |
| Buitendiameter [mm] | 115 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 115 |
| Binnendiameter1 [mm] | 37 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 37 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 38,35 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.