Zoekresultaten "8 554"
M18x1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M18x1.5 |
| Diameter 2 [mm] | 72 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1202 |
| Aantal leidingen | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Geventileerd
| Aantal gaten 1 | 5 |
| Minimale dikte [mm] | 22,4 |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 24 |
| Hoogte [mm] | 64,2 |
| Centreringdiameter [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 345 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 865 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
- -30%
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 750 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
- -26%
M18 x 1,5, Verwarmd, 06A 906 262 AH
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 06A 906 262 AH |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 964 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 504 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, CA09-18-861
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | CA09-18-861 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 113 |
| Gewicht [g] | 80 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946533250 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -24%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 321 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
F00HL00351
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 500 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | F00HL00351 |
- -30%
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 17,5 |
| Totale lengte [mm] | 86,0 |
| Aanvullende informatie | D-Power |
- -29%
Verwarmd, Regelsonde, voor katalysator
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Regelsonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 350 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT, Mechanisch, M10X1,25
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 94109863 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Recht, Na turbolader, GENUINE
| Vorm | Recht |
| Voor OE nummer | 55491641 |
| Inbouwplaats | Na turbolader |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,5, 89422 30020, 8574 18 840, 13650 84101
| Buitendraad [mm] | M12x1,5 |
| Voor OE nummer | 89422 30020, 8574 18 840, 13650 84101 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Groen |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 2 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 96335926 |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, Ovaal, OE EQUIVALENT
| Aantal belegde polen | 1 |
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
90179A2, Verwarmd, 7B0906262A, GENUINE
| Alternatief artikel | 90179A2 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 7B0906262A |
| Kabellengte [mm] | 340 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 1 |
| Kabellengte [mm] | 680 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 1 |
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
90307A2, Verwarmd, A0045425318, GENUINE
| Alternatief artikel | 90307A2 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | A0045425318 |
| Kabellengte [mm] | 180 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, Uitlaatbocht, OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Regelsonde, Uitlaatbocht, GENUINE
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 1 |
| Kabellengte [mm] | 190 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TOYOTA, DENSO, 883106A140 ; 88310-6
| Brutogewicht [g] | 7110 |
| Gewicht [g] | 6300 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Hoogte [mm] | 128 |
| Lengte [mm] | 206,5 |
| Voor fabrikant | TOYOTA, DENSO |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 883106A140 |
| 88310-6 | |
| Kwaliteit | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 120 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling |
| Olie hoeveelheid (ml) | 180 |
| Compressorolie | ND-8 |
| Compressor ID | 10S17C |
| Gevuld | |
| Aantal groeven | 7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Monteerwijze | Geschroefd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 179 |
| Gewicht [g] | 149 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 9628448280 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 1485 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 149 |
| Gewicht [g] | 116 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 15400517 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.