Renault Stuurbekrachtigingspomp
Hydraulisch, 491106541R, Saginaw, Zonder riemschijf
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 491106541R |
| Voor fabrikant | Saginaw |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, KOYO
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor OE nummer | 8200886452 |
| Voor fabrikant | KOYO |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, TRW
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 479,16 |
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -15%
Hydraulisch, SAGINAW
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 80 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5, Hydraulisch, SAGINAW, Zonder riemschijf
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder adapter |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stervormig, M16x1.5, Hydraulisch, ZF
| Let op technische data | |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 30 |
| Adaptervorm | Stervormig |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Schroefdraad aansluiting drukleiding | M16x1.5 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 120 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoekig, M16x1,5, Hydraulisch, TTA
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 39 |
| Adaptervorm | Driehoekig |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | TTA |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, CIRCULAR FLANGE
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | CIRCULAR FLANGE |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 99 |
| Aantal groeven | 6 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, SAGINAW, Aluminiumbehuizing
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 100 |
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Aantal groeven | 5 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, Met adapter, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met adapter |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, Saginaw
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 7 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch
| Inhoud [liter] | 2 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Breedte [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Ribbenaantal | 6 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf
| Ribbenaantal | 6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 121 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, Zonder riemschijf, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 14,69 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 100 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 97mm, voor voertuigen zonder airco, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,92 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 97mm |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 105mm, voor voertuigen met airco, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 2,06 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 105mm |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 95mm, Saginaw
| Nettogewicht [kg] | 1,66 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 95mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub height 94.6mm, With round hub, Kayaba
| Nettogewicht [kg] | 1,38 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub height 94.6mm, With round hub |
| Druk (bar) | 120 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Kayaba |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 104mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,72 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 104mm |
| Druk (bar) | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 100 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 479,16 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, Zonder riemschijf, ZF, Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Hydraulisch, Zonder riemschijf, ZF, Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Drukbegrenzingsklep, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 106 |
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
- -10%