Seat Stuurbekrachtigingspomp
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 90 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 90 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 95 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Inhoud [liter] | 2 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 95 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 80 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, ZF
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | KAYABA |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, SAGINAW
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, SAGINAW
| Ribbenaantal | 6 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, Saginaw/ZF/KYB
| Nettogewicht [kg] | 2,18 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Saginaw/ZF/KYB |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Hub Height 98,5mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,4 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Hub Height 98,5mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1,5, Driehoekig, voor stuur links/rechts
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 32 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Adaptervorm | Driehoekig |
| Druk (bar) | 90 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Componentennummer | BSG 90-355-003 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch
| Spiebaan | Triangle |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, Zonder riemschijf
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Let op de serviceinformatie |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Curved Triangle, Hydraulisch, ZF, voor stuur links/rechts
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Let op technische data | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 112 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, 6Q0..., TRW - Hella sensor, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor OE nummer | 6Q0... |
| Voor fabrikant | TRW - Hella sensor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stuurhoeksensor aan stuurinrichting |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, 6Q0..., TRW - Valeo sensor, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor OE nummer | 6Q0... |
| Voor fabrikant | TRW - Valeo sensor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stuurhoeksensor aan stuurinrichting |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Triangle, Hydraulisch, SAGINAW
| Nettogewicht [kg] | 1,6 |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,15 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TRW, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Let op technische data | |
| Voor fabrikant | TRW |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 265,87 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, 6R0..., TRW, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor OE nummer | 6R0... |
| Voor fabrikant | TRW |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder stuurhoeksensor aan stuurhuis, voor voertuigen met stuurhoeksensor aan stuurinrichting |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch hydraulisch, KOYO/SMI, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Voor fabrikant | KOYO/SMI |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.