Seat Stuurbekrachtigingspomp
SAGINAW, Schottenpomp
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel |
- -67%
Hydraulisch, Zonder riemschijf, Schottenpomp
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Bedrijfsdruk [bar] | 100 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel |
- -66%
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Bedrijfsdruk [bar] | 120 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel |
- -68%
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
Hydraulisch, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 130 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, V-riemschijf
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
Hydraulisch, Zonder riemschijf, 2 jaar garantie
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
VW/ 3loch, Hydraulisch, 2 jaar garantie
| Spiebaan | VW/ 3loch |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 80 |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -54%
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, Zonder riemschijf
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
M16x1,5, Hydraulisch, ZF
| Let op technische data | |
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 80 |
| Afstand van adapter naar pomp [mm] | 31 |
| Schroefdraad afvoerpoort | M16x1,5 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 120 |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
- -53%
Curved Triangle, M16, Hydraulisch, voor stuur links/rechts
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 16 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder expansievat |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Curved Triangle, Hydraulisch
| Spiebaan | Curved Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 72 |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie |
- -42%
Driehoekig, Hydraulisch, SAGINAW, ZF
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Adaptervorm | Driehoekig |
| Breedte [mm] | 105,0 |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Lees de montagehandleiding | |
| Hoogte [mm] | 125 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW, ZF |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel | |
| Lengte [mm] | 130 |
Schottenpomp
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Bedrijfsdruk [bar] | 72 |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Nieuw onderdeel |
- -66%