Toyota Avensis Stuurbekrachtigingspomp
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 95 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
- -10%
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Hydraulisch, Draairichting met de klok mee, Schottenpomp
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 90 |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 90,75 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,46 |
- -61%
Hydraulisch, Pulley Height 120mm, voor voertuigen met servotronic besturing, Toyoda
| Nettogewicht [kg] | 1,77 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 120mm |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Voor stuurdelenfabrikant | Toyoda |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,57 |
- -71%
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,81 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, Toyoda
| Nettogewicht [kg] | 1,68 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Toyoda |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, TOYODA
| Nettogewicht [kg] | 2,68 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114 |
| Voor stuurdelenfabrikant | TOYODA |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Prepared for sensor, Toyoda
| Nettogewicht [kg] | 1,72 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Prepared for sensor |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Toyoda |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
Hydraulisch, Pulley height 98mm, Toyoda
| Nettogewicht [kg] | 1,65 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley height 98mm |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 117 |
| Voor stuurdelenfabrikant | Toyoda |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Pulley Height 102mm, Met reservoir, Toyoda
| Nettogewicht [kg] | 2,48 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 102mm |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 132 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Voor stuurdelenfabrikant | Toyoda |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, Pulley Height 120mm, voor voertuigen met servotronic besturing, Toyoda
| Nettogewicht [kg] | 1,77 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 120mm |
| Druk (bar) | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met servotronic besturing |
| Voor stuurdelenfabrikant | Toyoda |
| Aantal groeven | 7 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, Met riemschijf
| Ribbenaantal | 3 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 105 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf, Zonder reservoir
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Hoogte [mm] | 127 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, Met riemschijf
| Ribbenaantal | 5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 117 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, Zonder riemschijf, Met reservoir
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, TOYODA, voor voertuigen met stuur links, Met riemschijf
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Ribbenaantal | 7 |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | TOYODA |
| Riemschijf-Ø [mm] | 139 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
Zwart, Hydraulisch, ZF, Met reservoir
| Ribbenaantal | 3 |
| Kleur | Zwart |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | ZF |
| Druk (bar) | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met reservoir |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,37 |