Volvo S80 Stuurbekrachtigingspomp
Push In, Hydraulisch, V-riemschijf, 2 jaar garantie
| Ribbenaantal | 6 |
| Aansluittechniek | Push In |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 142 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 142 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Inhoud [liter] | 2 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 115 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 131 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Bedrijfsdruk [bar] | 110 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, V-riemschijf, ZF, Draairichting met de klok mee
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LR051321
| Pompnummer | 36011385, 33108663457, LR051321, 31367750, 0CQ525549, 0CQ598549A |
| Aandrijving | 4- wielaandrijving (elektronisch geregeld) |
| Beperking voor fabrikant van servopomp | Borg Warner |
| Aantal schroeven | 2 |
| Aantal keerringen | 2 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Binnendiameter 2 [mm] | 15 |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Werkdruk tot [bar] | 12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal aansluitingen | 2 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF
| Voor fabrikant | ZF |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 121,00 |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, PulleyHeight 111,5mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,97 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | PulleyHeight 111,5mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,14 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 140 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 12,15 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 2,32 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,64 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch
| Nettogewicht [kg] | 2,12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Riemschijf-Ø [mm] | 142 |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,99 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 39mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,01 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 39mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 124,5 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,64 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height 108mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,85 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height 108mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 115 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,64 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, PulleyHeight 112mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,94 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | PulleyHeight 112mm |
| Druk (bar) | 120 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,73 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, M16x1,5 inlet, Pulley Height 39mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,12 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | M16x1,5 inlet, Pulley Height 39mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 142 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,73 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley Height108,5mm, FoMoCo
| Nettogewicht [kg] | 2,6 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley Height108,5mm |
| Druk (bar) | 110 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 114,5 |
| Voor stuurdelenfabrikant | FoMoCo |
| Aantal groeven | 5 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 3,64 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, ZF
| Nettogewicht [kg] | 2,44 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 125 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 131 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,73 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, Pulley height 99mm, ZF
| Nettogewicht [kg] | 1,98 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | Pulley height 99mm |
| Druk (bar) | 105 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 131 |
| Voor stuurdelenfabrikant | ZF |
| Aantal groeven | 6 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 91,10 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.