Nissan Terrano Stuurhuis
Gegoten staal, Vooras
| Materiaal | Gegoten staal |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, met smeernippel, Vooras
| Sleutelwijdte | 22 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met smeernippel |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Multipurpose Grease EP-2 | |
| Multipurpose Grease EP-2. |
| Lithium Complex grease EP-2 | |
| Lithium Complex grease EP-2. |
GL-4, ZF TE-ML 17A, MB 235.1, MAN 341 Typ Z2
| API specificaties | GL-4 |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 17A, MB 235.1, MAN 341 Typ Z2, MAN 341 Typ Z1, MAN 341 Typ E1 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 80W |
- -65%
- -65%
- -61%
Hydraulisch, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Ruilartikel |
- -16%
Box
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23,5 |
| Bundeltype | Box |
- -47%
Gegoten staal, Vooras
| Materiaal | Gegoten staal |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -54%
Hydraulisch, Kogelkringloopstuurinrichting
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Kogelkringloopstuurinrichting |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 302,50 |
Hydraulisch, Kogelkringloopstuurinrichting
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Stuurhuissoort | Kogelkringloopstuurinrichting |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 302,50 |
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Tranself TRJ,TRT,TRZ, Tranself NFJ, NFP, Honda MTF-III, Honda MTF-II
Stuk, Fles, VW G 070 726, VW G 060 726
| Hoeveelheid | Stuk |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Fabrieksadvies voor olie | VW G 070 726, VW G 060 726, VW G 052 178, VW G 052 512, VW G 052 726, VW G 055 512, Ford WSS-M2C 200-D2, Fiat 9.55550-MZ6, BMWMTF LT-3, BMW 83 22 7 533 818 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| API specificaties | GL-4 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W |
VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 521 45-X, VW TL 521 90, MB 239.71, MB 239.72, MB 235.75, MB 235.74 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Olie | Deels synthetische olie |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | V99-1017 |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 75W-85 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Geel |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | GL-5 |