×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Skoda Felicia Stuurhuis
Versnellingsbakolie Vaico V60-0517
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0517
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Hoeveelheid | Doos |
| Hoogte [mm] | 880 |
| Lengte [mm] | 580 |
| Breedte [mm] | 580 |
| Bundeltype | Jerrycan, Vat |
| API specificaties | GL-4 |
| Olie | Mineraal olie |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 5.156,54
€ 5.156,54
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Vaico V60-0518
VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78
V60-0518
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Fabrieksadvies voor olie | VW TL 726, VW TL 525 27, VW TL 525 12, VW TL 521 78, VW TL 521 71, PSA B71 2310, PSA B71 2316, GMW17594, FORD WSS-M2C200-D2, FIAT 9.55550-MZ7, FIAT 9.55550-MZ6, FIAT 9.55550-MZ2 |
| Lengte [mm] | 1200 |
| Breedte [mm] | 1000,0 |
| Hoogte [mm] | 1117 |
| API specificaties | GL-4 |
| Inhoud [liter] | 1000 |
| Olie | Mineraal olie |
| Bundeltype | Tank |
| Viscositeit klasse SAE | 75W |
€ 24.543,12
€ 24.543,12
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis DRI 711520335
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
711520335
| Nettogewicht [kg] | 4,99 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 127,05 |
€ 778,03
€ 778,03
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis DRI 714520547
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
714520547
| Nettogewicht [kg] | 3,95 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 271,04
€ 271,04
Tijdelijk uitverkocht
Versnellingsbakolie Liqui Moly P000288
15W-40, MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271
P000288
| Viscositeit klasse SAE | 15W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | MTU Typ 1, MB 228.1, MAN 271, Caterpillar TO-2 |
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VDS, MIL-L 2104 E/46152 D, API SJ/CF-4, Allison C4, ACEA A2, B3, E2 |
€ 214,97
€ 83,84
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis Era Benelux SR2852
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links
SR2852
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 181,50 |
€ 698,17
€ 509,66
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis Depa A1084
Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, TRW
A1084
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Voor fabrikant | TRW |
| Ruilartikel | |
| Lengte [mm] | 1125,0 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 190,51 |
€ 599,37
€ 599,37
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis Depa M1100
Mechanisch, voor voertuigen met stuur links
M1100
| Werkwijze | Mechanisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 42,35 |
€ 386,20
€ 386,20
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis Lizarte 01.80.3100
Grijs, Hydraulisch, voor voertuigen met stuur links, 2 jaar garantie
01.80.3100
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 171,82 |
€ 456,17
€ 456,17
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis Lizarte 02.80.2100
2 jaar garantie, grijs, Manueel, voor voertuigen met stuur links
02.80.2100
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Kleur | Grijs |
| Werkwijze | Manueel |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 141,57
€ 141,57
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuisolie Vaico V60-0018
Fles, groen, Deels synthetisch, PSA S71 2710
V60-0018
| Breedte [mm] | 115,0 |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Bundeltype | Fles |
| Lengte [mm] | 60 |
| Kleur | Groen |
| Chemische eigenschappen | Deels synthetisch |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Fabrieksadvies voor olie | PSA S71 2710, VA-002-SYNT, Opel B 040 00 70, BMW 81 22 9 407 758, Mercedes Benz 345,0, VOLVO 1161529, AUDI-VW TL 52 146, Porsche 000 043 203, PSA 9730,A5, Opel 1940 715, BMW 83 29 0 429 576, Ford WSS-M2C204-A, Opel 1940 766 |
| Inhoud [liter] | 1 |
€ 31,19
€ 31,19
Tijdelijk uitverkocht
Stuurhuis Lauber 69.1002
M12 x 1mm MALE, Manueel, 2 jaar garantie
69.1002
| Binnendraad [mm] | M12 x 1mm MALE |
| Werkwijze | Manueel |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 310,43
€ 127,28
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken