Tcmatic auto-onderdelen
Set, W5A 900, W5A 580, W5A 380
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | W5A 900, W5A 580, W5A 380, W5A 330, 722.6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Inhoud [liter] | 7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Olie verversen door aftappen, Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hoeveelheid olie voor standaard olieverversing |
| Vervangen na [km] | 60000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, W7X 700, W7B 700, W7C 700
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | W7X 700, W7B 700, W7C 700, K7C 1000, 722.9 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Inhoud [liter] | 7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Olie verversen door aftappen, Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hoeveelheid olie voor standaard olieverversing |
| Specificatie | HASTA 06/2010 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, W7X 700, W7B 700, W7C 700
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | W7X 700, W7B 700, W7C 700, K7C 1000, 722.9 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Inhoud [liter] | 7 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Olie verversen door aftappen, Met toebehoren |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hoeveelheid olie voor standaard olieverversing |
| Specificatie | DESDE 06/2010 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, W7X 700, W7B 700, W7C 700
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | W7X 700, W7B 700, W7C 700, K7C 1000, 722.9 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Inhoud [liter] | 9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hoeveelheid olie voor uitgebreide olieverversing, Olie verversen door aftappen, Met toebehoren |
| Specificatie | HASTA 06/2010 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, W7X 700, W7B 700, W7C 700
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | W7X 700, W7B 700, W7C 700, K7C 1000, 722.9 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Inhoud [liter] | 9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hoeveelheid olie voor uitgebreide olieverversing, Olie verversen door aftappen, Met toebehoren |
| Specificatie | DESDE 06/2010 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, W5A 900, W5A 580, W5A 380
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | W5A 900, W5A 580, W5A 380, W5A 330, 722.6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Inhoud [liter] | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Bevat complete olieverversingsset, Olie verversen door afzuigen, Met toebehoren |
| Vervangen na [km] | 60000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, W7X 700, W7B 700, W7C 700
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | W7X 700, W7B 700, W7C 700, K7C 1000, 722.9 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Inhoud [liter] | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Bevat complete olieverversingsset, Olie verversen door afzuigen, Met toebehoren |
| Specificatie | HASTA 06/2010 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, W7X 700, W7B 700, W7C 700
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | W7X 700, W7B 700, W7C 700, K7C 1000, 722.9 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Inhoud [liter] | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Bevat complete olieverversingsset, Olie verversen door afzuigen, Met toebehoren |
| Specificatie | DESDE 06/2010 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, W5A 900, W5A 580, W5A 380
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | W5A 900, W5A 580, W5A 380, W5A 330, 722.6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Inhoud [liter] | 9 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hoeveelheid olie voor uitgebreide olieverversing, Olie verversen door aftappen, Met toebehoren |
| Vervangen na [km] | 60000 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MERCEDES BENZ, A2122500302
| Diameter [mm] | 300 |
| Type versnellingsbak | 722.9, 722.6 |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Voor OE nummer | A2122500302 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 248,05 |
Set, W4A 040, W4A 028, 722.3 Con tubo
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | W4A 040, W4A 028, 722.3 Con tubo |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 4 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Inhoud [liter] | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Bevat complete olieverversingsset, Olie verversen door afzuigen, Met toebehoren |
| Vervangen na [km] | 48000 |
Set, W5A 900, W5A 580, W5A 380
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | W5A 900, W5A 580, W5A 380, W5A 330, 722.6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder aftapplug voor omvormer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Vervangen na [km] | 60000 |
Set, W7X 700, W7B 700, W7C 700
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | W7X 700, W7B 700, W7C 700, K7C 1000, 722.9 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Specificatie | HASTA 06/2010 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
Set, W7X 700, W7B 700, W7C 700
| Hoeveelheid | Set |
| Type versnellingsbak | W7X 700, W7B 700, W7C 700, K7C 1000, 722.9 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Specificatie | DESDE 06/2010 |
| Vervangen na [km] | 60000 |
MB-APPROVAL 236.14, Fles, Synthetisch, Liter
| Specificatie | MB-APPROVAL 236.14 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
MB-APPROVAL 236.15, Fles, Synthetisch, Liter
| Specificatie | MB-APPROVAL 236.15 |
| Bundeltype | Fles |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Blauw |
MB-APROVAL 236.14, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | MB-APROVAL 236.14 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
MB-APROVAL 236.15, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | MB-APROVAL 236.15 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Blauw |
MB-APPROVAL 236.14, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | MB-APPROVAL 236.14 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Rood |
MB-APPROVAL 236.15, Kan, Synthetisch, Liter
| Specificatie | MB-APPROVAL 236.15 |
| Bundeltype | Kan |
| Inhoud [liter] | 25 |
| Chemische eigenschappen | Synthetisch |
| Hoeveelheid | Liter |
| Kleur | Blauw |
W5A 900, W5A 580, W5A 380, W5A 330
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | W5A 900, W5A 580, W5A 380, W5A 330, 722.6 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 5 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
W7X 700, W7B 700, W7C 700, K7C 1000
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | W7X 700, W7B 700, W7C 700, K7C 1000, 722.9 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
| Specificatie | HASTA 06/2010 |
W7X 700, W7B 700, W7C 700, K7C 1000
| Vervangen na [km] | 60000 |
| Type versnellingsbak | W7X 700, W7B 700, W7C 700, K7C 1000, 722.9 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, 7 versnellingen |
| Voor fabrikant | MERCEDES BENZ |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
| Specificatie | DESDE 06/2010 |