×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Alfa Romeo 155 Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82713
M22x1,5 mm, zwart
82713
| Schakelpunt [°C] | 88 |
| Voor OE nummer | 60585603 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 93 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 11,47
€ 11,47
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,71
€ 11,52
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
€ 40,39
€ 25,05
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 43,84
€ 19,29
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-2051
Sluiter, M 22 x 1,5
V15-99-2051
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 87, 92 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 11,88
€ 18,07
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 540 089
M12x1,5, 580 175, 580 147
540 089
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 110 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Voor artikelnummer | 580 175, 580 147, 580 128, 580 125 |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 550 031
M22x1,5
550 031
| Temperatuurbereik tot [°C] | 87 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
€ 15,44
€ 15,44
Tijdelijk uitverkocht
€ 42,37
€ 42,37
Tijdelijk uitverkocht
€ 43,60
€ 43,60
Tijdelijk uitverkocht
€ 31,99
€ 31,99
Tijdelijk uitverkocht
€ 35,57
€ 35,57
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Valeo 819827
819827
| Schakelpunt [°C] | 92 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Schakelpunt van [°C] | 88 |
| Schakelpunt tot [°C] | 83 |
€ 25,53
€ 22,72
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Valeo 820315
820315
| Schakelpunt [°C] | 97 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 32,84
€ 36,46
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82602
M16x1,5 mm, 21 mm, Ovaal
82602
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Voor OE nummer | 46478259 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 42,07
€ 42,50
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken