×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Audi 200 Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar Metzger 0915201
M 22x1,5, zwart, Met pakking
0915201
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92 |
| Temperatuur van [°C] | 87 |
| Schroefdraadmaat | M 22x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 16,98
€ 16,98
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915239
M 10x1, wit
0915239
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 22,89
€ 22,89
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V10-73-0487
M10x1, wit, 22 mm, Met pakking
V10-73-0487
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 15,85
€ 26,79
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-1950
M22x1,5, Met pakking
V15-99-1950
| Hoogte [mm] | 42,7 |
| Diameter [mm] | 29 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 84 |
€ 9,23
€ 9,23
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-1951-2
Voor dubbelthermoschakelaar, M22x1,5, Met pakking, Voor warme klimaatzones
V15-99-1951-2
| Schakelaar | Voor dubbelthermoschakelaar |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Klimaatzones | Voor warme klimaatzones |
| Schakelpunt van [°C] | 102 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
€ 15,27
€ 13,89
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-1951-3
Voor dubbelthermoschakelaar, M22 x 1,5, wit, Met pakking
V15-99-1951-3
| Schakelaar | Voor dubbelthermoschakelaar |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 102 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
€ 8,71
€ 12,11
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-1975-1
M22x1,5, Met pakking
V15-99-1975-1
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 98 |
| Schakelpunt tot [°C] | 93 |
€ 20,15
€ 19,14
- -5%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-1975-2
M22x1,5, Met pakking
V15-99-1975-2
| Hoogte [mm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
€ 6,29
€ 8,12
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-1981-1
M22x1,5, Met pakking
V15-99-1981-1
| Schakelpunt [°C] | 75, 70 |
| Lengte [mm] | 29 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 75 |
| Schakelpunt tot [°C] | 70 |
€ 10,31
€ 11,24
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-1981-2
M22x1,5, Met pakking
V15-99-1981-2
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 82 |
| Schakelpunt tot [°C] | 68 |
€ 8,41
€ 9,00
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-1982
Bruin, Met pakking
V15-99-1982
| Hoogte [mm] | 65,4 |
| Schakelpunt [°C] | 118 |
| Kleur | Bruin |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Schakelpunt van [°C] | 118 |
| Schakelpunt tot [°C] | 113 |
€ 35,24
€ 50,38
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-1986
M22x1,5, Met pakking, blauw
V15-99-1986
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Blauw |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
€ 18,13
€ 18,67
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V40-99-1041
M22x1,5, Met pakking
V40-99-1041
| Hoogte [mm] | 38,5 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
€ 7,67
€ 12,58
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 31
M22x1.5, Met pakking
TSW 31
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 62 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Draaimoment [Nm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 91,0, 84 |
| Inschakelpunt [°C] | 95, 102,0 |
€ 38,47
€ 35,77
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82610
357919521D, M10x1, wit, 19 mm
82610
| Schakelpunt [°C] | 85 |
| Voor OE nummer | 357919521D |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 10,74
€ 10,74
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82631
M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
82631
| Schakelpunt [°C] | 90 |
| Voor OE nummer | 191959481 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 95 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 12,64
€ 9,74
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82633
M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
82633
| Schakelpunt [°C] | 90 |
| Voor OE nummer | 893959481 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 95 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 11,05
€ 7,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
€ 26,44
€ 15,60
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Herth+Buss Elparts 70511198
3 x 6,3 mm, M22 x 1,5, Stekkeraansluiting
70511198
| Temperatuur van [°C] | 82, 87 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 92, 97 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schroefdraadmaat | M22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Behuizingskleur | Zwart, wit |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, wit |
€ 44,89
€ 17,96
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 540 007
M10x1
540 007
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 16,78
€ 16,78
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 540 085
M10x1
540 085
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 110 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 22 |
€ 24,55
€ 24,55
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,78
€ 20,78
Tijdelijk uitverkocht