Audi Temperatuurschakelaar
20 mm
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 120, 112 |
| Schroefdraadmaat | 20 mm |
- -31%
M22x1.5, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 87, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -63%
M22x1.5, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 92, 97 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -42%
M 10 x 1,0, Met afdichtring, Platte stekker
| Schakelpunt [°C] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,0 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Type stekker | Platte stekker |
| Kleurmarkering | Rood |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, zwart, Met afdichtring
| Werkspanning (V) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schakelpunt van [°C] | 84, 91 |
| Schakelpunt tot [°C] | 102, 95 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22x1.5, open sensorconstructie
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 90, 95 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M22x1.5, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 42 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 65 |
| Inschakelpunt [°C] | 70 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE, 034 919 369 A, M10x1 mm
| Kwaliteit | GENUINE |
| Schakelpunt [°C] | 85 |
| Voor OE nummer | 034 919 369 A |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Grijs |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opener, M10x1
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 2 |
- -18%
Opener, M22x1,5
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
- -17%
Met pakkingen
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 2 |
- -51%
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 94 |
| Schakelpunt tot [°C] | 84 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 97 |
| Schakelpunt tot [°C] | 92 |
- -12%
| Schakelpunt [°C] | 102 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 91 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 84 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 84 |
| Schakelpunt [°C] | 102 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 91 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 84 |
| Schakelpunt [°C] | 93 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 85 |
| Schakelpunt van [°C] | 87 |
| Schakelpunt tot [°C] | 79 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
| Schakelpunt [°C] | 102 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Uitschakelpunt (°C) | 97 |
| Schakelpunt van [°C] | 95 |
| Schakelpunt tot [°C] | 90 |
- -9%
| Sleutelwijdte | 29 |
| Schakelpunt van [°C] | 90 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
OE EQUIVALENT, 96 015 494, 6U0 959 481 E, 004 433 017
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 97 |
| Openingstemperatuur | 92 |
| Voor OE nummer | 96 015 494, 6U0 959 481 E, 004 433 017 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
OE EQUIVALENT, 95VW 8B607 EA, 357 919 369 E, rechthoekig
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Schakelpunt [°C] | 120, 112 |
| Voor OE nummer | 95VW 8B607 EA, 357 919 369 E |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Bruin |
| Stekkerkleur | Wit |
OE EQUIVALENT, M22x1,5 mm, 29 mm, Platte stekker
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 92 |
| Openingstemperatuur | 87 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
OE EQUIVALENT, 191 919 521 B, M10x1 mm, lichtblauw
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Voor OE nummer | 191 919 521 B |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Kleur | Lichtblauw |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
OE EQUIVALENT, 053 919 369 A, M10x1 mm, wit
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Voor OE nummer | 053 919 369 A |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Platte stekker |
OE EQUIVALENT, 251 959 481 K, M22x1,5 mm, 29 mm
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 87 |
| Openingstemperatuur | 76 |
| Schakelpunt [°C] | 93 |
| Voor OE nummer | 251 959 481 K |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |