×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
BMW Z3 Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 73
M14x1.5, Zonder pakking
TSW 73
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 59 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 90, 85 |
| Inschakelpunt [°C] | 97, 92 |
€ 77,92
€ 55,32
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 74
M14x1.5, Zonder pakking
TSW 74
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 56 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 80, 75 |
| Inschakelpunt [°C] | 90, 85 |
€ 70,63
€ 55,09
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82674
M14x1,5 mm, 24 mm, Ovaal
82674
| Schakelpunt [°C] | 99, 86 |
| Voor OE nummer | 61311378073 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 94, 91 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 27,19
€ 18,76
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82698
M14x1,5 mm, 22 mm, Ovaal
82698
| Schakelpunt [°C] | 97, 85 |
| Voor OE nummer | 61318363677 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92, 90 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 18,72
€ 16,09
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82749
M14x1,5 mm, 24 mm, Ovaal
82749
| Schakelpunt [°C] | 88, 75 |
| Voor OE nummer | 61318361787 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 83, 80 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 23,40
€ 21,77
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Topran 500 529
M 14 x 1,5, Driehoekig
500 529
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 91 |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
| Inschakelpunt [°C] | 99 |
€ 113,03
€ 39,55
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Topran 500 530
M 14 x 1,5
500 530
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 80 |
| Inschakelpunt [°C] | 88 |
€ 110,30
€ 15,44
- -86%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Topran 500 532
M 14 x 1,5, M 14
500 532
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Aantal contacten | 3, 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 91 |
| Inschakelpunt [°C] | 99 |
€ 46,61
€ 16,31
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Topran 500 533
M 14 x 1,5
500 533
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 80 |
| Inschakelpunt [°C] | 88 |
€ 123,87
€ 35,92
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Topran 500 926
M 14 x 1,5, Met afdichtring, rechthoekig
500 926
| Schakelpunt [°C] | 35 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 33,31
€ 12,66
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
€ 45,75
€ 45,75
Tijdelijk uitverkocht
€ 40,84
€ 40,84
Tijdelijk uitverkocht
€ 41,56
€ 41,56
Tijdelijk uitverkocht
€ 46,83
€ 46,83
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Valeo 820220
820220
| Schakelpunt [°C] | 98 |
| Uitschakelpunt (°C) | 93 |
| Schakelpunt van [°C] | 90 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
€ 51,82
€ 51,82
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken