×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Citroën Jumpy Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar Valeo 819755
819755
| Schakelpunt [°C] | 97 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Schakelpunt van [°C] | 93 |
| Schakelpunt tot [°C] | 88 |
€ 18,46
€ 18,46
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82620
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
82620
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Voor OE nummer | 133827 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Kleurmarkering | Roze |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 15,28
€ 11,16
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82748
M14x1,25 mm, 20 mm, rechthoekig
82748
| Voor OE nummer | 133886 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 20 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 28,92
€ 23,72
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar EPS 1.840.114
M14x1,25
1.840.114
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 20 |
€ 23,96
€ 21,56
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 540 114
M14x1,25
540 114
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 60 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 20 |
€ 16,29
€ 16,29
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken