×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Brava Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 66
M22x1.5, Met pakking
TSW 66
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,20 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,70 |
| Nettogewicht [g] | 53 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87, 82 |
| Inschakelpunt [°C] | 92, 87 |
€ 57,12
€ 47,99
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,71
€ 11,52
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
€ 40,39
€ 25,05
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
€ 43,84
€ 19,29
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82613
M12x1,5 mm, 21 mm, Ovaal
82613
| Schakelpunt [°C] | 110 |
| Voor OE nummer | 46478260 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 42,39
€ 42,39
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82624
M14x1,5 mm, Ovaal, zwart
82624
| Schakelpunt [°C] | 115 |
| Voor OE nummer | 46406747 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 20,78
€ 19,12
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82626
M8x1,25 mm, 21 mm, Hoekig
82626
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Voor OE nummer | 46409675 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 21,18
€ 21,18
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82632
M22x1,5, 29 mm, Ovaal
82632
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 7748867 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 9,55
€ 9,55
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82676
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
82676
| Schakelpunt [°C] | 82 |
| Voor OE nummer | 46478033 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 18,00
€ 18,00
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82682
M22x1,5 mm, 29 mm, Rond
82682
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 126433 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Blauw |
€ 17,32
€ 12,12
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82712
M22x1,5 mm, 29 mm, Ovaal
82712
| Schakelpunt [°C] | 87 |
| Voor OE nummer | 126435 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 92 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 10,64
€ 10,64
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 540 089
M12x1,5, 580 175, 580 147
540 089
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 110 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Voor artikelnummer | 580 175, 580 147, 580 128, 580 125 |
€ 39,53
€ 39,53
Tijdelijk uitverkocht
€ 31,99
€ 31,99
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Wahler 6031.92D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6031.92D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Inschakelpunt [°C] | 92 |
€ 22,06
€ 15,66
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82681
Rond, zwart
82681
| Schakelpunt [°C] | 92, 82 |
| Voor OE nummer | 7738581 |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 20,55
€ 14,39
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken