×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Hyundai Lantra Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar Fispa 82.1462
OE EQUIVALENT, M16x1,5 mm, 21 mm, Rond
82.1462
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 85 |
| Kabellengte [mm] | 185 |
| Openingstemperatuur | 80 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 30,86
€ 30,86
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Temperatuurschakelaar Fispa 82.421
OE EQUIVALENT, 25360 37100, M16x1,5 mm, 21 mm
82.421
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Sluittemperatuur [°C] | 85 |
| Openingstemperatuur | 80 |
| Voor OE nummer | 25360 37100 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 19,94
€ 19,94
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
€ 37,18
€ 17,47
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
€ 43,35
€ 18,21
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
€ 20,74
€ 8,51
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Temperatuurschakelaar EPS 1.840.131
M14x1,25
1.840.131
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 20 |
€ 20,23
€ 20,44
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Temperatuurschakelaar Hella 6ZT 010 967-211
Opener, M14x1,25
6ZT 010 967-211
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakelpunt [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 20 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 19,66
€ 19,07
- -3%
Tijdelijk uitverkocht
€ 41,60
€ 41,60
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Valeo 820337
820337
| Sleutelwijdte | 21 |
| Schakelpunt van [°C] | 90 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
€ 24,85
€ 24,85
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Herth+Buss Jakoparts J5650502
M16x1.5, groen
J5650502
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schakelpunt [°C] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Kleurmarkering | Groen |
€ 64,77
€ 15,55
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V52-99-0008
M16x1,5 mm, wit, Ovaal
V52-99-0008
| Bedrijfstemperatuur van [°C] | 85 |
| Bedrijfstemperatuur tot [°C] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Kleur | Wit |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 19,18
€ 17,07
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915001
M 14x1,25, geel, blauw
0915001
| Schakelpunt [°C] | 118 |
| Schroefdraadmaat | M 14x1,25 |
| Kleur | Geel, blauw |
| Aantal contacten | 1 |
€ 25,51
€ 25,51
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915264
M 16x1,5
0915264
| Kabellengte [mm] | 185 |
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 85 |
| Schakelpunt tot [°C] | 80 |
€ 28,77
€ 28,77
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82660
M16x1,5 mm, 21 mm, Ovaal
82660
| Schakelpunt [°C] | 80 |
| Voor OE nummer | 2536037100 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 85 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 18,62
€ 13,03
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82736
M16x1,5 mm, 21 mm, Rond
82736
| Schakelpunt [°C] | 80 |
| Voor OE nummer | 2536032100 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 85 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 22,26
€ 17,81
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
€ 44,89
€ 19,75
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS2778
M16x1.5, open sensorconstructie
TS2778
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 80, 85 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 37,70
€ 20,74
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 540 131
M14x1,25
540 131
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 20 |
€ 20,70
€ 20,70
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 550 065
M16x1,5
550 065
| Temperatuurbereik tot [°C] | 80 |
| Temperatuur van [°C] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
€ 30,70
€ 30,70
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 550 110
M16x1,5
550 110
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
€ 25,24
€ 25,24
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 550 246
M16x1,5
550 246
| Temperatuurbereik tot [°C] | 80 |
| Temperatuur van [°C] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
€ 25,70
€ 25,70
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 550 278
M16x1,5
550 278
| Temperatuurbereik tot [°C] | 80 |
| Temperatuur van [°C] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
€ 23,97
€ 23,97
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken