×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Trafic Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar Wahler 6010.92D
M 22 x 1,5 mm, Met pakking
6010.92D
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 mm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Uitschakelpunt (°C) | 87 |
| Inschakelpunt [°C] | 92 |
€ 24,53
€ 15,45
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
€ 39,95
€ 16,78
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar FAE 37250
M22x1,5
37250
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
€ 25,47
€ 10,44
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar FAE 37352
M22x1.5
37352
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Schakelpunt van [°C] | 80 |
| Schakelpunt tot [°C] | 75 |
€ 37,28
€ 13,04
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar EPS 1.850.008
M22x1,5
1.850.008
| Temperatuurbereik tot [°C] | 75 |
| Temperatuur van [°C] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
€ 18,76
€ 12,75
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 540 048
M14x1,25
540 048
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 25,01
€ 25,01
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 550 104
M14x1,5
550 104
| Temperatuurbereik tot [°C] | 95 |
| Temperatuur van [°C] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
€ 19,66
€ 19,66
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS1960
M22x1.5, open sensorconstructie, Met kabel
TS1960
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 82, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
€ 35,24
€ 19,38
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82637
M14x1,5 mm, wit, 22 mm
82637
| Schakelpunt [°C] | 95 |
| Voor OE nummer | 7700739708 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 100 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 18,54
€ 16,87
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82722
M810074, NTC, groen
82722
| Voor OE nummer | M810074 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 22,91
€ 22,91
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Topran 207 835
M 22 x 1,5, Met afdichtring, Ovaal
207 835
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Inschakelpunt [°C] | 92 |
€ 26,73
€ 9,09
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 10
M22x1.5
TSW 10
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 51 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 65 |
| Inschakelpunt [°C] | 70 |
€ 46,65
€ 29,39
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 1D
M22x1.5, Met pakking
TSW 1D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 53 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 35 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 70 |
| Inschakelpunt [°C] | 75 |
€ 33,46
€ 27,10
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 2
M22x1.5
TSW 2
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 69 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 60 |
| Inschakelpunt [°C] | 65 |
€ 47,47
€ 42,73
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 4D
M22x1.5, Met pakking
TSW 4D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 51 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 75 |
| Inschakelpunt [°C] | 80 |
€ 32,62
€ 28,39
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Mahle Original TSW 8D
M22x1.5, Met pakking
TSW 8D
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,20 |
| Nettogewicht [g] | 50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 3,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,30 |
| Draaimoment [Nm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 87,0 |
| Inschakelpunt [°C] | 92,0 |
€ 32,28
€ 36,81
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Vemo V15-99-1956-1
M22x1,5, Met pakking, wit
V15-99-1956-1
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Wit |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 87 |
€ 9,41
€ 14,22
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar EPS 1.850.128
M22x1,5
1.850.128
| Temperatuurbereik tot [°C] | 82 |
| Temperatuur van [°C] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
€ 22,26
€ 14,92
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken