×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Temperatuurschakelaar
Temperatuurschakelaar FAE 37352
M22x1.5
37352
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Schakelpunt van [°C] | 80 |
| Schakelpunt tot [°C] | 75 |
€ 37,28
€ 13,04
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar FAE 37510
M22x1,5
37510
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
€ 51,44
€ 23,15
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
€ 56,57
€ 23,76
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar FAE 37870
M22x1,5, rechthoekig
37870
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Schakelpunt van [°C] | 92 |
| Schakelpunt tot [°C] | 82 |
€ 70,46
€ 32,42
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
€ 52,70
€ 24,77
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
€ 55,31
€ 24,33
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar EPS 1.850.008
M22x1,5
1.850.008
| Temperatuurbereik tot [°C] | 75 |
| Temperatuur van [°C] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
€ 18,76
€ 12,75
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
€ 35,45
€ 23,40
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
€ 44,53
€ 29,84
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 540 047
M14x1,25
540 047
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 115 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 19,09
€ 19,09
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 540 048
M14x1,25
540 048
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 25,01
€ 25,01
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 540 113
M14x1,25
540 113
| Waarschuwingstemperatuur [°C] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
€ 21,09
€ 21,09
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 550 104
M14x1,5
550 104
| Temperatuurbereik tot [°C] | 95 |
| Temperatuur van [°C] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 22 |
€ 19,66
€ 19,66
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar KW 550 200
M22x1,5
550 200
| Temperatuurbereik tot [°C] | 67 |
| Temperatuur van [°C] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Sleutelwijdte | 29 |
€ 21,32
€ 21,32
Tijdelijk uitverkocht
€ 34,46
€ 34,46
Tijdelijk uitverkocht
€ 35,95
€ 35,95
Tijdelijk uitverkocht
€ 31,99
€ 31,99
Tijdelijk uitverkocht
€ 40,72
€ 40,72
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS1436
M22x1.5, open sensorconstructie
TS1436
| Openingstemperatuur 2 tot [°C] | 82 |
| Openingstemperatuur 2 van [°C] | 96 |
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 82, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
€ 38,45
€ 21,15
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS1890
M22x1.5, open sensorconstructie, Met kabel
TS1890
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Schakeltemperatuur 1 van [°C] | 92 |
| Schakeltemperatuur 1 tot [°C] | 82 |
| Schakeltemperatuur 2 van [°C] | 96 |
| Schakeltemperatuur 2 tot [°C] | 82 |
€ 49,80
€ 27,39
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS1960
M22x1.5, open sensorconstructie, Met kabel
TS1960
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 82, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
€ 35,24
€ 19,38
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Calorstat By Vernet TS2867
M22x1.5, open sensorconstructie, Met kabel
TS2867
| Openingstemperatuur 2 tot [°C] | 82 |
| Openingstemperatuur 2 van [°C] | 97 |
| Arbeidstemperatuur tot [°C] | 82, 92 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
€ 45,46
€ 25,00
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82621
M8x1,25 mm, Hoekig, zwart
82621
| Schakelpunt [°C] | 60 |
| Voor OE nummer | 7768149 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,25 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 20,53
€ 20,53
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82623
M14x1,25 mm, 24 mm, Ovaal
82623
| Schakelpunt [°C] | 105 |
| Voor OE nummer | 4500733 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 24 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 19,46
€ 19,46
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82637
M14x1,5 mm, wit, 22 mm
82637
| Schakelpunt [°C] | 95 |
| Voor OE nummer | 7700739708 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 mm |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 22 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Uitschakelpunt (°C) | 100 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Connectorhuisvorm | Rond |
€ 18,54
€ 16,87
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82684
M22x1,5 mm, 29 mm, zwart
82684
| Schakelpunt [°C] | 92, 77 |
| Voor OE nummer | 4500754 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 29 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Uitschakelpunt (°C) | 82, 87 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 17,64
€ 12,35
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Meat Doria 82722
M810074, NTC, groen
82722
| Voor OE nummer | M810074 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizing diameter [mm] | 20 |
| Stekkerkleur | Groen |
€ 22,91
€ 22,91
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken