×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Vul je kenteken in of selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Daewoo Lacetti Temperatuursensor
Temperatuursensor Metzger 0905231
1/8x27 NPTF
0905231
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x27 NPTF |
| Aantal contacten | 1 |
€ 13,33
€ 13,33
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,67
€ 20,67
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meyle 614 800 0090
PTC
614 800 0090
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Sensortype | PTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 391,33
€ 152,62
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Bougicord 295066
M12x1,5, zwart/groen, zwart
295066
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
€ 34,52
€ 34,52
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,61
€ 14,93
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82448
1/8"x27 NPTF, zwart, 13 mm
82448
| Voor OE nummer | 30539720 |
| Schroefdraadmaat | 1/8"x27 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Aantal contacten | 1 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
€ 9,78
€ 7,14
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur NRF 707335
Met synthetisch vet
707335
| Voor OE nummer | 25183655 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
€ 118,58
€ 84,19
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Delphi Diesel TS10460
3/8"-19, wit
TS10460
| Schroefdraadmaat | 3/8"-19 |
| Sleutelwijdte | 0 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 16,50
€ 13,37
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33330
M12x1,5, zwart
33330
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 31,81
€ 20,68
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33345
3/8x19 BSP, NTC, wit
33345
| Schroefdraadmaat | 3/8x19 BSP |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
€ 25,69
€ 11,56
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 11901
11901
| Voor OE nummer | 9666230280 |
| Totale lengte [mm] | 530 |
| Kabellengte [mm] | 385 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 86,32
€ 86,32
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12067E
OE EQUIVALENT
12067E
| Voor OE nummer | 4817520 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 595 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 125,24
€ 125,24
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12081
12081
| Voor OE nummer | 96436560 |
| Totale lengte [mm] | 315 |
| Kabellengte [mm] | 180 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 69,05
€ 69,05
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12081E
OE EQUIVALENT
12081E
| Voor OE nummer | 096436560 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Totale lengte [mm] | 315 |
| Kabellengte [mm] | 180 |
| Aantal contacten | 2 |
€ 127,72
€ 127,72
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Meat Doria 12427
Met kabel
12427
| Voor OE nummer | 96439956 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
€ 119,14
€ 119,14
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V40-72-0322
M12x1,5, zwart, Met pakking
V40-72-0322
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 8,78
€ 8,60
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V40-72-0641
L Form, 48 18 660, na roetfilter, Na katalysator
V40-72-0641
| Draaimoment [Nm] | 45 |
| Vorm | L Form |
| Voor OE nummer | 48 18 660 |
| Inbouwplaats | Na roetfilter, Na katalysator |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 775 |
| Kabellengte [mm] | 595 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Met isolatie van gegolfde pijp |
€ 91,26
€ 65,70
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
€ 10,51
€ 16,09
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur Vemo V51-72-0153
Gebogen, 25 183 660, M14 x 1,5, Ovaal
V51-72-0153
| Vorm | Gebogen |
| Voor OE nummer | 25 183 660 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Totale lengte [mm] | 360 |
| Kabellengte [mm] | 190 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 900 |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Uitvoering leidingisolatie | Met isolatie van gegolfde pijp |
€ 66,10
€ 83,95
Tijdelijk uitverkocht
Sensor uitlaatgastemperatuur KW 422 236
M14x1,5
422 236
| Inbouwhoek | 75 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 17 |
€ 176,66
€ 176,66
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,29
€ 7,45
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,51
€ 2,30
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
€ 22,61
€ 16,96
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82268
3/8" BSPT, 19 mm, NTC
82268
| Voor OE nummer | 96440380 |
| Schroefdraadmaat | 3/8" BSPT |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Wit |
€ 14,65
€ 8,20
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken